Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csütörtök dél óta jóslófájásai...

Csütörtök dél óta jóslófájásaim vannak. Van hogy 7 percenként, aztán 2 óráig semmi. Van hogy csak a keményedést érzem, van hogy fáj is a derekam, hasam alja. Volt így valaki? Mikor lett belőle baba?

Figyelt kérdés
36+1 vagyok ma. Tegnap voltam Nst-n azt mondták szép nagy biztos hogy rendben lesz vele minden, megszülethet, de azért nem lenne baj,ha bent maradna a 37-ig. A magneb6-ot leállították. Tapasztalatok? Vagy bármi segítség? Kicsit aggódom, és az az igazság félek is. Segítsetek ha tudtok!
2012. szept. 15. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:

bármikor előbújhat.lehet hogy holnap, lehet hogy majd csak a 40 héten

ezt nem tudja senki megmondani

2012. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én pont így voltam. Kereken 7 napon keresztül voltak jósló fájásaim minden éjjel. Este 10-től reggel 5-ig. Órát lehetett volna hozzá igazítani:) Általában 8 és 10 percenként jöttek,és napról napra erősebbek voltak,így egyik nap be is mentem a kórházba,mert azt hittem már szülni fogok,de ismét becsapott:). 4 napot feküdtem bent a kórházban,mivel már nem engedtek haza a 39. héten,és ez idő alatt az éjszakai fájásokkal 3 ujjnyit tágultam. Viszont hirtelen megemelkedett vérnyomás miatt azonnal császároztak,így nem tudom mennyi ideig tartott volna még:).
2012. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pénteken reggel voltam bent ctg-n, ahol a szülésznő mondta, hogy nekem 3 perces rendszeres fájásaim vannak... Kérdeztem, hogy biztos-e, mert én semmit nem éreztem azon kívül, hogy keményedett a hasam. Utána megnézte a méhszájat a doki, és mondta, hogy még (már egy hónapja végig) 1,5-2 ujjnyira vagyok nyitva, menjek haza, ha van valami menjek vissza... :-)

Egész nap voltak a 3-4 percesek, de nem éreztem, hogy "leszakadt" volna a derekam, így nem mentem be, estére elaludt a picur, azóta készenlétben állunk, hogy indulunk, de azóta semmi hasonló, csak kb fél óránként egy-két görcs (enyhe mensis görcs-szerű), és más semmi...

Nem tudom, mikor szülök, de jól beizzított a drága, és már tűkön ülök...

Már nagyon túl lennék rajta, mert ez a várakozás kikészít :D

Mindenesetre könnyű szülést kívánok! Mindenkinek, aki várja a nagy pillanatot :D


39+6 hkm

2012. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!