Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után VIP szoba debrecen...

Szülés után VIP szoba debreceni kórházban. Van olyan, hogy az apuka éjjel-nappal ott lehet és ott aludhat Debreceni kórházak közül valamelyikben?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a baba és az apuka Non-stop velem lennének, szobatársak nélkül. Amennyiben van ilyen, mennyibe kerülne naponta?

#szülés #baba-mama #debrecen vip szoba #apukával #apuka ottalvás
2012. okt. 22. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Klinikán van ilyen és azt hiszem 1nap 10000ft. az árban nem vok bizti :) kenézyben nem tudok ilyenről.
2012. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ! És ha nincs fogadott orvosom, akkor kinek kell szólni ezügyben? Kórházba érkezéskor?? Szülés után??
2012. okt. 22. 15:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, még csak 30 hetes vok első baba, nem szültem még. :D


[link]

2012. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10. 000 Ft/napról hallottam én is a klinikán és a kenézyben egyaránt ennyibe kerül a külön szoba. Azt nem tudom, hogy az apának biztosítanak e helyet, de a baba mindvégig veled lehet. Én is tuti ilyen fogok kérni, mert végig a babámmal szeretnék majd lenni. :) Szerintem amikor bemész szülni akkor szólj, hogy tuti legyen majd hely.
2012. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elvileg a másik ágyon az apuci alszik.Én is így szeretném csinálni,hogy nincs orvosom,csak erre szeretnék költeni. Én sem tudom kinek kell majd szólni.:) Meg csak egy ilyen szoba van,remélem éppen nem lesz foglalt.Mikor szülsz?Én jövő hónapban.
2012. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Bár sikerüljön amit szeretnél, de ismerve a klinikát, fogadott orvos nélkül, aki kicsit közben járna ez ügyben igen csekély az esély,hogy megkapod a külön szobát....
2012. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

2hónap múlvára van kiírva a kicsi, és ha csak egy szoba van, nagyon remélem, hogy nem lesz éppen foglalt, nem érezném túl jól magam ha nem lehetne mellettem a babám, esetleg még pluszban lennének a szobában vagy 4en 5en.. (elég gyakori) Sajnos én is attól tartok, hogy ha nincs aki megy a dolgok után, akkor hiába is fizetném ki a napi díjat, nem fognak vele foglalkozni, hogy 3asban bent lehessünk a babával és az apukájával egy külön szobában.. :(


Sok szerencsét azért a hozzám hasonló helyzetű kismamáknak is :)

2012. okt. 22. 19:24
 8/17 A kérdező kommentje:
Kimaradt az előzőből, hogy mivel 70km-re van a bejelentett lakcímem Debrecentől (itt csak albérletben vagyunk egyelőre) ezért tudomásom szerint csak akkor lehetne itt orvosom, ha magánorvoshoz mennék, azt pedig anyagilag már nem tudnám így megoldani, viszont a szülést mindenképpen így szeretném. :)
2012. okt. 22. 19:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én több mint egy éve szültem ott. Akkor 10 ezer volt, de az csak a baba-mama szoba. Mi azt fizettük ki és apa a fotelban aludt. De van két ágyas szoba is, ahol apuka is kényelmesen alhat, de az 15 e. Én császárral szültem, így 5 napig bent voltunk.
2012. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Utolsótól kérdezném még, hogy volt fogadott orvosod?? vagy szerinted se fognak úgy berakni ha nem szaladgál senki utána?? meg látogatód úgy lehetett?? :)
2012. okt. 24. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!