Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom, hogy szülés...

Honnan tudom, hogy szülés közben a császáros hegem fáj vagy ez is a szülési fájdalom?

Figyelt kérdés
Első gyerkő császáros volt, de most szeretném simán megszülni, de mondták, hogy rögtön szóljak, ha fáj a hegem!
2012. okt. 23. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Bar nekem nem volt gond az elozo heggel de gondolom az folyamatos fajdalom ami nem szunik meg egy percre sem.

A fajasok viszont nem allandoan erezheto fajdalmak.

Valoszinuleg a fajdalom intenzitasa/erzese is mas.

2012. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan fájdalom amikor ha gond van akkor rögtön érzed, hogy a heged. első gyereknél szülés előtt is sokan gondolkodnak azon, hogy honnan fogják tudni, viszont ha eljön az idő akkor az ember tudja, hogy az már a szülés.

Én azt tanácsolnám, ha bármilyen más jellegű fájdalmat éreznél amit addig nem akkor szólj automatikusan.

2012. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.én egy hétfői napra voltam kiirva programozott császárra,de mondta a doki hogy menjek még be pénteken egy utolsó uh.-ra hogy faros e még a baba.erre péntek reggel mikor felkeltem éreztem a hasam alján,egészen ott lent az előző vágásnál és oldalt hogy nyillalgat olyan élesen.de nem folyamatosan hanem csak időközönként.bár délre már rendesen,sűrűbben fájt.mondtam hogy nézzék meg uhval.és még jó hogy mondtam mert tényleg elkezdett vékonyodni.így egyből toltak is a műtőbe,nem vártuk meg a hétfőt.ha kérdésed van irj nyugodtan. 4 hetes babuci anyucija
2012. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!