Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek is vannak furcsa...

Nektek is vannak furcsa álmaitok a szüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mára virradóan azt álmodtam, hogy Párom hozta világra a babánkat császármetszéssel. (férfi, nem nő :) ) Én ugyanúgy nagy pocakkal közlekedtem, de már megszületett a kislányunk.

Magamat soha nem látom álmomban szülni. Vajon miért?? Pedig ezzel a gondolattal kelek, s fekszem. Talán pont azért, mert nagyon várom már?

39 hkm


2012. okt. 26. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor álmodom a szüléssel, bár az álmaimban mindig én szülök, nem a férjem :))


Szerintem biztos ezért van, mert ekörül forog a gondolatunk.

2012. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első kettővel még nem is,a harmadikkal: itthon a fotelban szültem meg,de valami iszonyat lényt! Első ránézésre egy fejletlen kiskacsa,aki korán felt ki a tojásából,csak jóval nagyobb volt. (A sors fintora,hogy tényleg itthon szülés lett a vége a terhességnek!)

Nem rég meg azt álmodtam,hogy nyomnom kell,de a köldökömön bújt ki a baba,akinek iszonyat nagy és sötét haja volt (egyik gyerkőcnek sem volt ilyen haja,a cigánygyerekeknek szokott olyan haja lenni születésükkor:-) - nem,nem csaltam meg a Páromat!! :-) )és nem újszülött méretű volt,hanem inkább kb 4 hónapos baba méretű,és kislány volt :-)


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv:3 lnys,25hkm

2012. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak furcsa álmaim mikor terhes voltam a harmadik babával. Én azt álmodtam, hogy megindultak a fájások, vajúdtam és egyszer csak a hasamon át jött ki a baba. Ezt 2x is álmodtam! A kisfiam császárral született téraránytalanság miatt... (az első két fiam rendesen született)
2012. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is mára virradóra álmodtam azt, hogy augusztusra 17-re voltam kiírva és már október van és túl hordom, de se nst, se méhszáj vizsgálat nem volt. Kétségbeesetten kerestem a dokim telefonszámát, ami egy papír lapra volt felírva és egy Lara Croft féle könyvtár szobába voltam, és akkor jött Doktor Who, (David Tennant) és mondta, hogy menjünk, siessünk, nincs idő stb. Majd a következő kép a kórház, ahol apukám sütiket nézeget a büfében, én meg tiszta ideg vagyok, mert nincs fájásom. Kint meg esik a hó.

Amúgy az én lányom már 1,5 éves, fogalmam nincs miért álmodok születés körüli dolgokkal még mindig.

Szerintem azért nem látod magadat szülni, mert még nem szültél a valóságban. Ne aggódj az álmok miatt.

Könnyű szülést kívánok neked.

2012. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első terhességemkor azt álmodtam, h otthon vagyok, abban a lakásban, ahol kisgyerek koromban laktunk, és jönnek a szüleim a kórházból, meghozták a fiamat, aki 750g-mal született (én ugye a szülésnél nem voltam jelen), és mivel álmomban tél volt, h a gyerek ne fázzon meg, anyám belerakta egy peremes tepsiben lévő langyos kelkáposztafőzelékbe. Ja egyébként normál módon, 3kilóval született és nyár végén
2012. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat nevettem az álmaitokon, jó volt őket olvasni, jókedvre derítettek!


Én a szüléssel kapcsolatban még nem álmodtam, de azon az éjszaka, amikor az amniocentézis eredményéért mentünk vissza, azt álmodtam, hogy a kezemben tartom, így nyugodtan indultam el otthonról, hogy a baba egészséges, hiszen láttam, ott volt a kezemben (24 hetes voltam ekkor) Előtte olyat álmodtam, hogy csak fekszik a kiságyban, alszik, én pedig állok mellette és nézem. Ekkor még nem tudtuk a nemét, de pechemre az álmom sem árulta el, ugyanis minden uniszex színű volt. Vagy 1 hónapja álmodtam olyat, hogy éjszaka bevéreztem, és nagyon bepánikoltam, hogy miért, mi lehet a babával... Annyira, hogy felébredtem és vissza sem tudtam aludni...


37+4 hkm

2012. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm, hogy megosztottátok velem/velünk az álmotokat. Jókat nevettem én is. Főleg azon, hogy a Kedves Válaszoló jelen sem volt a szülésén, de a kisbaba világra jött. :)


Egyébként a várandóságom elején heti rendszerességgel álmodtam azt, hogy vérzek. (volt már egy vetélésem, és tiszta para voltam, hogy megint bekövetkezik)


Minden jót, boldog babavárást, és babázást!:)

2012. okt. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!