Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zselés, kb.5 cm hosszú,...

Zselés, kb.5 cm hosszú, átlátszó, technokol-ra emlékeztető váladék a nyákdugó?

Figyelt kérdés

Kb. 1 órája voltam wc-n és ezt "találtam" a wc papíron. Azóta semmi. Ez a nyákdugó volt?

39 hkm


2012. okt. 27. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Több,mint valószínű. Nekem az első ask után ment el egy része,a másik meg egy esti séta közben. Azt hittem elfolyt a vizem,de itthon szomorúan tapasztaltam,hogy csak a nyákdugó egy darabja volt :-) lehet jön majd nagyobb darab is,lehet sok kis részletben fog távozni.

3 hetes kisfiú anyukája

2012. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom megmondani,de amit hallottam róla: véres darabkák vannak benne, vagy barnás... A védőnőm szerint olyan érzés, mikor távozik, mintha kiesne valami (bár ő még sohasem szült)


38 hkm

2012. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:)) Ezen jót nevettem Kedves Második. Az én védőnőm is úgy adja a tanácsokat, hogy még nem szült.

Na mindegy, köszönöm a válaszokat.

Ez a várakozás már megőrjít. :(

2012. okt. 27. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Nekem is nevetségesnek tűnt, pláne amiatt, hogy úgy mondta nekem, mintha ő már átélte volna és tudná... Lehet, hogy hülyeség az egész, de mint írtam, én ezt hallottam az egész nyákdugó témáról... Sokaknak pl nem is távozik, csak vmikor szülés előtt közvetlenül, mivel észre sem veszik...
2012. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:) Igen, az én védőnőm is akkora átéléssel szokta mondani...

Én is sokféle verziót hallottam már. Van aki észre sem veszi, hogy távozott. Barátnőmnek 5 héttel !! szülés előtt, nővéremnek 2 nappal. Valakinek véres, valakinek átlátszó, úgyhogy fogalmam sincs, hogy nekem az volt-e.

Köszönöm a tanácsokat.

2012. okt. 27. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
szi öszintén az enyém 2 nap alatt ment el, nagy darab volt az első kb 6-7 cm tömör sárgás zöldes kicsit rozsaszin valami, olyan mint a peteérési sürü folyás csak több, és egyben volt mint a kocsonya. másnap ugyanez csak kevesebb aznap délután császár lett sürgös. mert a zöld nem jo, meconiumos magzatviz volt igy sietni kellett sajnos. ha neked is zöld lesz bármi, dugo vagy vized azonna korház..
2012. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó, hogy császár lett a vége.

Köszi a figyelmeztetést. Tegnap is "találkoztam" olyan zselés, számomra idegen dologgal. Úgyhogy szerintem az a dugó volt.

Remélem a héten babázhatok, mert vasárnap lejár a terminusom. :(

Minden jót!

2012. okt. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!