Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet? 37 hetes pocakos...

Mi lehet? 37 hetes pocakos vagyok és ma reggelre nyálkás sürü átlátszo valami a bugyin! Elég sürü! és tej szerü folyás kisérte? Nyákdugo lehet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen! :D Közeledsz a végéhez. De a nyákdugó több részletben is távozhat. Nekem az első észlelés után 2 héttel született a kislányom. De először csak kevés mennyiség volt, utána amikor 2 hétre rá szinte tenyérnyi távozott, tudtam, hogy szülni fogok :D Estére meglett a baba.
2011. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű a nyákdugó! Nekem olyan volt mint a takony, átlátszó először, aztán volt hogy véres volt. Nekem vasárnapi nap kezdett távozni és szerda délelőtt született meg a lányom. De szülés előtt pár héttel is távozhat.

Nekem onnantól voltak erős jóslók, amik ugyan olyanok voltak mint vajúdás alatt, csak az rosszabb volt. Előtte azt hittem hogy a keményedések a jóslók, de ez már más volt.


Minden jót kívánok!

2011. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!