Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a szülés utáni...

Milyen volt a szülés utáni első menstruációd? Változott valamiben?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokkal sötétebb és sokkal több volt, 1 év alatt helyreállt.
2012. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon erős lett, kiborulok tőle :(

De reménykedem, hogy még változni fog, mert még csak 4x jött meg azóta

2012. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott semmit, ugyanolyan mint a terhességem előtt. Annyi különbséggel, hogy az utóbbi 3 hónapban elkezdett rendszereződni. (A terhességem előtt teljesen rendszertelenül jött) 13 hónapja szültem!
2012. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem még nem jött meg, 3 hónapja szültem. Már egy hete görcsölök, ma már elviselhetetlenül, de sehol semmi. Legalább megjönne, mert akkor tudnám, hogy nagy baj nem lehet.

2012. okt. 28. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb szülés után három hónappal jött meg először iszonyú görcsökkel. Ezt követően, ennek már három éve, minden egyes menszim hirtelen jön, és erős 1-2napig. Szülés előtt csak úgy csipp-csöpp jelezte hogy meg fog jönni, és egy-két nap után erősödött be, most meg se szó, se beszéd elönt. :(
2012. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindig úgy jött, hogy se görcs, semmi előjel, csak elöntött. Most meg ezek a görcsök... :(
2012. okt. 28. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szülés előtt mindig görcsöltem. Pont ma jött meg 3 hónap után, és úgy érzem magam, mintha meg sem lenne. :) Más változást még nem tapasztaltam.
2012. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!