Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+3 hetes km vagyok. Napok...

37+3 hetes km vagyok. Napok óta hasmenésem van, és ma elég furcsán éreztem magam. Szinte ma kezdtem el keményedni. A kisfiam nagyon aktív, de a mozgása elég fájdalmas. Most mi van? Tapasztalatok? Közeledik az időm?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ritka esetben a laza és gyakori széklet is lehet a szülés közeledtének a jele, de ha te ismered a hasmenésed okát, akkor orvosolni kéne a bajt. Kérd orvosod tanácsát és nagyon figyelj a bő folyadékpótlásra! (ez az, ami a kicsit is érinti a pocakban, úgyhogy igyál többet, mint a megszokott)

A has keményedése is orvosolható a bő folyadékbevitellel. Azt tanácsolják, hogy a kismami igyon meg olyankor 2-3 pohár vizet egymás után (nem kell eröltetni, csak amennyi még éppen jól esik) és pihenjen le egy kicsit.

Küldök neked két linket ... inkább hármat ... a szülés jeleiről és a koraszülés jeleiről, habár téged már nem érint az utóbbi, hiszen "terminusban" vagytok :)

Remélem, hogy segítenek:

[link]

[link]

[link]


Szép szülést kívánok neked!

2009. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! A probléma az, hogy nem tudom a hasmenésem okát, illetve mostanában inkább csak iszok, és alig eszek, mert melegem van. Épp ezért a folyadékbevitellel sincs probléma, mert kb. 2-3 liter vizet iszok naponta. Ma megyek a dokimhoz nst-re meg uh-ra, és mindenképp megemlítem neki ezeket. Köszönöm a linkeket, és még egyszer, hogy válaszoltál.
2009. aug. 11. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napján 2szer volt hasmenésem...de elötte 2hétig volt...készül a tested.Nem sokára itt az idő.Könnyű szűlést
2009. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!