Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már valaki úgy, hogy a...

Volt már valaki úgy, hogy a doki erősebben megvizsgálta és még aznap (de nem rögtön a vizsgálat után) beindult a szülés?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de én akkor már bent feküdtem túlhordással 1hete - reggel vizsgált, este mentem a szülőszobába, hajnalban megszületett a picur
2012. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy van e össze függés, de 16-án vizsgált, 17-én megszültem! Rohadtul fájt a vizsgálat. Egyébként 18-ra voltam kiirva!
2012. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2x. Mindkét babánál betöltött 37. héten, délelőtt megvizsgált a doki, éjjel beindult a szülés.
2012. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

39 hetes vagyok, 3. baba és rettenetesen szenvedek. Megvizsgált a doki, beindítani még nem akarta, ezzel rábízta a természetre, mert ha ennyitől beindul akkor érett. Az előző szüléseimet túlhordás miatt indították így, de akkor rögtön jöttek a fájások.

Most meg itthon vagyok, jóslózok 3 hete, de nem rendszereződik. Derekam is fáj és most is vannak jóslók, csak reménykedni tudok, hogy tényleg később is hathat a vizsgálat... :)

2012. okt. 30. 14:01
 5/16 A kérdező kommentje:

na akkor még nekem is van remény. :)

Úgy megvizsgált, hogy majdnem leugrottam az asztalról, de ha ez hatott akkor nem bánom. :)

Ez nekem ma reggel 9 körül volt.

2012. okt. 30. 14:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Én egy csütörtöki napon szültem a kiírás előtti napon, úgy, hogy a doki hétfőn, kedden és csütörtökön is nagyon fájdalmasan piszkálódott... A csütörtöki vizsgálat után egyből mentünk a szülőszobára
2012. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok! Engem 16-án délelőtt 11-kor vizsgált, másnap reggel már kezdődött a 20 percesekkel, délutánra csökkent 5 percesre, és 21:05kor született meg a fiam!

Szóval lehet hogy neked is..mindenképp ird ám meg.

2012. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat. :) Remélem nálam is lesz valami. Most is keményedek, de nem rendszeres. :(
2012. okt. 30. 14:21
 9/16 anonim ***** válasza:

Engem is úgy vizsgált, hogy szülés legyen belőle. De mondta is, hogy fájdalmasabb lesz, és hogy az ideális az lenne, ha még aznap éjjel elmenne a magzatvíz. Bármikor hívhattam volna.

Persze a lánykám nem sietett ennyire, csak hajnali 5 körül ébresztett enyhe fájásokkal. 7 után mentünk be a kórházba, 10-kor úgy döntöttek, h megrepesztik a burkot és oxit is kaptam. Délután 2 kor bújt elő. 37 hetes voltam, 170/110 vérnyomással.

2012. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez tényleg beválik! Nővéremet is 2 nappal a szülés előtt úgy megvizsgálta, hogy alig tudott leszállni a vizsgálóasztalról.

Én csütörtökön megyek hozzá (ugyanaz a dokink) nagyon remélem, hogy nekem is baba lesz belőle! :))))

39+3 hkm

2012. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!