Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megvan a vércukorterhelés...

Ha megvan a vércukorterhelés eredménye mikor vigyem vissza a dokihoz? Rögtön kell a vinni amint megvan vagy ráér, ha legközelebb megyek (dec1-én)? És egyébként mostanság esedékes lesz egy uh vizsgálat?

Figyelt kérdés
Én most vagyok a 24-ik héten.Múlthét hétfőn csinálták kész lett szerdán a doki meg holnap lesz,de nekem csak olyan november 24-én vagy december 1-jén kell mennem.Nem lesz gon ha akor megyek vagy inkább vigyem vissza?
2008. nov. 9. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahová én járok (SOTE I.) reggel levették a vért és délután felhívtam a dokimat, aki megnézte a számítógépen az eredményt. Szerintem ha megvan az eredmény, akkor telefonálj neki, mert ha nem jó, akkor valószínűleg ismételni kell és ha az sem jó, akkor sajna diéta. Ne várj majdnem egy hónapot.
2008. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem amikor kiadták a lelelet, kommentálta is a nő, hogy jó az eredmény. Neked nem mondtak semmit? Ha nem, esetleg nézz utána a neten, vagy hívd fel a védőnődet. Ha jó lett az eredmény, akkor szerintem nem fontos sietni vele a dokihoz - legalábbis én ezt tenném.

Boldog babavárást!

26 hetes kismama

2008. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó lett a cukrod, akkor elég ha a következő UH-n viszed a dokidhoz, ami a 28-30. hét között kell majd lennie. (Hacsak nem voltál még a 24. heti UH-n.)
2008. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!