Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális az, ha a szeméremcson...

Normális az, ha a szeméremcsontomnál szinte állandóan kőkemény "nyomást" érzek? A megnőtt teher miatt van, a méhem miatt?

Figyelt kérdés

32 hetes km vagyok, elég rossz, főleg ha guggolok, és amikor pisilek, nagy nyomást érzek azon a tájékon.

az első várandósságom során ez nem volt.

Mitől lehet még esetleg?

A külső méhszáj már nyitva, talán már nincs olyan erős tartás?

Talán bután kérdezem, de tényleg nem tudom miért van, és zavar az állandó nyomásérzés.


2009. aug. 10. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én helyedben sürgősen megmutatnám a nődokinak! Lehet az is az oka, amit írtál, de lehet hogy kezd kinyílni a belső méhszáj is....

2009. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is viszonylag korán éreztem ezt már. Nekem is elkezdett nyílni a belső méhszáj, a baba befordult és nyomta a méhszájat. Dokival mindenképp konzuljtálj, bár úgy gondolnám, hogy mondaná bizonyosan, ha ilyen lenne, mert alapvető, hogy amennyire tudsz (másik gyerekkel nehéz) pihenj. Én azért kihúztam 37. hétig, Neked is ki kellene még legalább 4 hétig húzni. 14 hós kislány anyukája.
2009. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sziasztok kedves válaszolók, még egyben vagyunk, már 37 hetesen és elég jól ahhoz képest, hogy még mindig megvan a fent leírt gond, de állítólag nincs baj, picit több pihenést javasolt a doki.
2009. szept. 14. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Második vagyok, örülök, hogy a kritikus időt már kihúztad, mostmár gyakorlatilag bármikor megérkezhet a picid, nem lesz semmi gond! Azóta voltál egyébként vizsgálaton? Mit mondott a doki? Gondolom már jársz nst-re.
2009. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!