Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismeri valaki a homeopátiás...

Ismeri valaki a homeopátiás szülésindító "koktélt" vagy a ricinus és alkohol nélküli narancs-grapefruit-gyömbér koktélt?

Figyelt kérdés
Maximum ezeket merném kipróbálni, a "hivatalos" bábakoktélt nem! Ezekről vannak tapasztalatok? Ezek is hatásosak lehetnek?
2012. okt. 30. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Második túlhordásánál ittam ilyen narancsos cuccot, nem történt semmi.

Harmadik túlhordásánál naponta ittam homeós koktélt, szintén nem történt semmi.

2012. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én túlhordtam a fiamat és a szülésznőm mondta, hogy igyak meg egy bábakoktélt. Ez ricinus olajból és sárgabarack léből állt. Azt mondta ez beindítja a bélműködést; az meg beindíthatja a szülést, ha már itt az ideje. Hát megittam reggel. Semmi nem történt. Aztán ittam egyet délután. Éjjel 2kor elfolyt a magzatvíz és (ugyan jó hosszú vajúdás után) délután megszületett a fiam. Persze a fene se tudja, h a koktéltól volt-e!? Sztem nyugodtan próbáld ki, nem veszthetsz semmit!
2012. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a ricinusos koktél beindítja. Nekem indításom volt, de én előtte ragaszkodtam az előkészítéshez (beöntés) és tényleg elkezdett folyni a magzatvizem rá 15 percre....
2012. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ittam bábakoktélt, de nem indította be a szülést. ellenben f.stam, h.nytam egész éjjel. reggelre remegtem a fáradságtól, gyengeségtől. végül infúziót kaptam, majd oxytocint, onnan már nagyon gyorsan haladt a babám.
2012. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A rendes bábakoktélt tuti nem iszom meg, több rosszat hallottam róla, mint jót. Ezt nem kockáztatom meg.

De ezekről a lájtos verziókról még nem hallottam, ezért gondoltam.

2012. okt. 31. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!