Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Próbálta ezt már vki? Tényleg...

Próbálta ezt már vki? Tényleg hatásos? Min alapul a hatása? Természetes Bábakoktél Hozzávalók: * 1 grapefruit, * 1 narancs leve és ebbe 1 kiskanálnyi frissen reszelt gyömbér Ezt egybe és meginni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
:) A szülést kéne megindítania. Ismered a bábakoktélt? Ez annak vmi speciális változata.
2011. júl. 1. 12:55
 2/16 anonim ***** válasza:

Beindítja a bélmozgásokat (esetleg hasmenést okoz) - emiatt beindulhatnak a fájások is.

Idd meg nyugodtan, de ne csodálkozz, ha nem történik semmi :)

Könnyű szülést :)

2011. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A szex beindíthatja a szülést. :) Sok orvos is ajánlja. :)
2011. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi, első szülés lesz. :)

A szexnek semmi hatása, se a sétának.

2011. júl. 1. 13:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Már túlhordásban vagy?
2011. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez az igazi bábakoktél recept:20 ml ricinusolajból, 20 ml pálinkából vagy vodkából és 2 dl sárgabarack- vagy őszibarackléből kevert ital.Ez 2-6 óra alatt meghozza a babát..Ez ártani nem árt,max esetleg sokat jársz Wcre..A másik hogy nem sikerül,mert volt 1-2 baba aki ettől se jött ki..
2011. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Még nem, 6-ára vagyok kiírva, de még semmi. Érdekelnek a lehetőségek.

Bábakoktélt is néztem. Sokféle elkészítési módot találtam rá. Volt olyan, amelyikben nem is volt alkohol. Nem tudom, h melyik a jó.

Ricinusolajat hol kapok? Patikában?

2011. júl. 1. 13:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..Patikában elméletileg kapsz..De ez a leghatásosabb az összes közül...A többi nem jó..
2011. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Még várok, és ha nem jön, akkor lehet, h kipróbálom a bábakoktélt. Azért remélem, nem lesz rá szükség.
2011. júl. 1. 14:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Majd drukkolok neked..Könnyű szülést kívánok neked,és örömteli babázást..Majd ird meg hogy kellett e használni,meg hogy alakultak a dolgok...Sok sikert...
2011. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!