Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudtok a helyi szabályokró...

Mit tudtok a helyi szabályokról a Szt. Imréban?

Figyelt kérdés
Akik mostanában szültek, tényleg a látogatók nem láthatják a babát csak egy ajtón keresztül? És még az Apa sem mehet be hozzá megfogni, mert te ugye nem viheted ki a társalgóba? Vagy az apa azért a folyósóra bejöhet hozzá?
2009. aug. 11. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. 1 hete szültem ott, valóban így van ahogy írtad. Csak egy üvegajtón keresztül lehet megnézni a babót mindenkinek, még apának is. Mi 6 napig voltunk kórházban sajnos, Apa már majd megőrült hogy nem ölelheti meg a csemetéjét...

Van is előnye annak hogy nem mászkerál be a rokonság, meg van hátránya is. viszont 2 nap múlva kilöknek a kórházból ha minden rendben van, ez vigasztaljon.

2009. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, megkérdezhetem kinél szültél? És hogy ki volt a szülésznő? Mi a véleményed a korházról?
2009. aug. 12. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én két éve szültem, és most a napokban (remélem) a következőt. Csak a császárral szülő nők férjei jöhetnek ki-be, de ők is csak addig, amíg az anyuka nem tud lábra állni egyedül, tehát kb. egy napig. Ez a szabály nem a legklasszabb, de helyszűke miatt van így. Az ugyanis tényleg nem a legkellemesebb, amikor a szobatársaid "apukái" bent vannak, amikor Te pl. szoptatsz, és a szobákon kívül nincs ott több közös helyiség, ahol ez megoldható lenne. De nem vészes, gyorsan eltelik a pár nap, és ha komplikációmentes a szülésed, akkor utána még 2 órát együtt vagytok a megfigyelőben. Amikor Te a rokonokhoz kimész, akkor meg a csecsemőosztályon "megőrzik" a babádat. (Lehet, hogy találkozunk? :o)
2009. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
08.11es vagyok, most látom hogy volt még kérdés. Én Faludi dokinál szültem, Váradi Zsófia volt a szülésznőm, mindketten nagyon szuperek!!!!
2009. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!