Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti melyik kórházat ajánljátok...

Ti melyik kórházat ajánljátok Miskolcon?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak itt Miskolcon a kórházakkal ti melyikbe szültetek és megbántátok-e, hogy ott?

Előre is köszi a válaszokat :)



2012. nov. 1. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
orvost válassz, ne kórházat
2012. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Én a Semmelweis kórházat választottam, mert tiszta, felújított, és remek orvosokat találtam ott! Nekem nagyon bevált, mindenki nagyon kedves. A megyeibe nem mennék semmi pénzért. Az is fontos volt, hogy bababarát legyen.
2012. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. nov. 1. 22:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első és legfontosabb dolog az volt, hogy ott szüljek, ahol a csecsemő intenzív (koraszülött osztály) van. És ez a Megyei Kórház. Ez is bababarát. Senki nem tudhatja előre, hogy lesz-e komplikáció a kicsinél és ilyenkor bizony minden perc fontos lehet. A kórház tény, hogy lepusztult, de azt a pár napot inkább kibírom én rosszabb körülmények között, minthogy átvigyék a gyermekemet a város másik végére én meg maradok gyerek nélkül a szépen felújított kórházban. És nem beszélve arról, hogy a tej is elapadhat, ha nem tudod ezen okokból kifolyólag táplálni a babádat.
2012. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszi! :)
2012. nov. 2. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két fiam a GYEK-be került szülés után.Az elsőt még a Vasgyárban szültem ,mert akkor újították fel a Semmelweist.3 napig nem láttam a gyerekemet mert karantén volt és csak amikor elengedtek a gyermekágyas részről akkor mehettem át a Megyeibe.

A második szülés a Megyeiben volt.Itt is volt egy pici gond,átvitték a kicsit megfigyelésre,mert hétvége volt és az osztályon nem volt gyerekorvos.De itt átjárhattam szoptatni,minden nap láthattam.

Szóval egyetértek az előző válaszolóval.Fontos,h. legyen gyerek intenzív ha bármi baj lenne.De,legfontosabb az orvos.

2012. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem és köszi!
2012. nov. 2. 14:25
 8/11 anonim válasza:

Megyei!!!Ott szültem az elsőt..és ha lesz második akkor ő is ott fog születni.

Ígyvolt a legjobb nekemis és a gyereknek is,az ellátással is maximálisan elégedett voltam.

28/N

:)

2012. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. nov. 3. 08:24
 10/11 anonim ***** válasza:
A megyeiben szültem augusztusban. Nem is szülhettem volna máshol, mert cukorbeteg vagyok. Azon kívül, hogy lepukkant rosszat nem tudok mondani. Igaza van egy korábbi válaszolónak azzal kapcsolatban, hogy nem éri meg a szép szoba, ha elviszik a gyerekedet. Nekem volt olyan ismerősöm, aki emiatt 2 hétig nem látta a babáját.
2012. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!