Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hetes a babám, már nem...

5 hetes a babám, már nem szoptatok, de a melleim csúnyák lettek, és lógnak. Vissza áll majd, vagy ilyen marad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek!Ilyen marad!!
2009. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem,marad ilyen ha megplasztikáztatod, és nem muszály szilikont rakni bele
2009. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ettől féltem:-(

Ilyen rövid idő alatt is ilyen tud lenni?

És akik 1 évig szoptatnak?

2009. aug. 11. 18:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem se lett újra feszes sajnos, pedig csak 4 hónapig szoptattam.
2009. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez alkat kérdése, tévhit, hogy a szoptatástól függne. Persze megváltozik valamennyire a mell. Nekem pl. mindig kicsik voltak, 19 hónapig szoptattam, szerintem a szoptatás alatt volt "klassz méretű", aztán ugyanolyan kicsi lett, csak a bimbó mérete lett nagyobb, de "becsomagolva" ez nem látszik. (Szerencsére a férjem álláspontja az, hogy a női mell elsősorban a gyerek táplálására "lett kitalálva", nem pedig a férfiak gyönyörködtetésére, az csak másodlagos, és ő örül, hogy életet adtam közös gyerekünknek, normális, hogy ilyenkor "megasszonyosodunk", ez nem jelenti azt, hogy már nem vagyunk szépek!) Hiszen gyakran nem csak a mell változik az alakunkon szülés után, függetlenül a kilóktól...
2009. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem a szoptatástól, hanem a hízás-fogyástól ereszkedik meg a cici, de ez alkati kérdés is.
2009. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez elég lehangoló, mert lehet hogy természetes dolog, de én nem szeretnék még 23 évesen megasszonyosodni. Lehet hogy a párommal várnunk kellene még a gyermekáldással.
2009. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

26 hóig szoptattam, hát ne tudd meg...most meg 32 hetes várandós vagyok és hiába van már most némileg "bedurranva", hát ne tudd meg...csórikáim...

állítólag 3 gyerkőc megszületése után van rá mód, hogy tb-re csináltasd meg, de sztem ez 7 pecsétes titok és ki kell fogni olyan dokit, aki vállalja.

2009. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Azért várnál a gyermekáldással, hogy ne asszonyosodj meg? Tudod mit?

Amíg valaki így gondolkodik, az ne is próbálkozzon vele, kedves egyik válaszoló. én lassan 30 leszek, de soha eszembe nem jutott, hogy azért ne akarjak gyermeket, mert megasszonyosodom. Most várom a másodikat, és van rajtam némi plusz, de aki akar, az igenis vissza tud fogyni, hacsak nincs egészségügyi akadálya.

2009. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

En is csak ot hetig szoptattam, fejtem, igaz, mar akkor sem volt mit. A melleim marekkor csunyak voltak, majd lefogytam es meg rondabbak lettek.

Egyebkent 75Brol indult, 85D lett, mire szultem, negy honappal szules utan ismet 75B volt, de a formaja messzirol sem a regi.

Talan ha nem nott volna ennyit terhesseg alatt, akkor nem csunyult volna el.

2009. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!