Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerencsére még ott nem...

Szerencsére még ott nem tartok h szüljek nem is annyira fontos de kíváncsi vook és megkérdezem. Mennyire nagyon fáj a szülés? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mihez viszonyítod.
2012. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, nincs két egyforma, így meghatározni sem lehet.
2012. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
10-es skálán úgy 4556626555 a fájdalom mértéke. Nem túlzok.
2012. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a szülés fájdalmát egy olyannak,aki nem szült felesleges mondani mert el sem tudja képzelni azt a fájdalmat mert tényleg hatalmas fájdalom,de van értelme...
2012. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szülés szó több dolgot tartalmaz. A vajúdás eleje nem fáj a vége fáj. És az se fáj mikor megszúrnak(Ha kapsz valamit). De mikor vége a kitolásnak kijött a baba akkor az csodás érzés. Én elmosolyodtam. Anyum is mesélte hogy így lesz. És nem azért mosolyodtam el mert vége volt a fájdalomnak. Hanem hogy végig csináltam hogy megszületett a fiam.
2012. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagy a fájdalomtűrő küszöböm, és így is azt tudom mondani, hogy igen, fáj. Mikor el kezdtem vajúdni az nekem olyan érzés volt, mint valami bitang erős menstruációs görcs. Viszont én végig tudtam csinálni érzéstelenítő nélkül, valahogy az a nagy tű nem volt szimpatikus, meg nekem kibírható fájdalom volt :) és a vicces, hogy nem is izgultam miatta, vártam inkább, hogy kezembe foghassam végre a lányom. Szerintem ez egy olyan fájdalom, ami egyszerre párosul szenvedéssel és boldogsággal.
2012. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is első babámat várom,és én is azon agyalok amióta terhes vagyok,hogy vajon mennyire fog fájni a szülés.Nekem nagyon erős görcseim voltak menzeszkor 13-17 éves koromig..olyan erősek,hogy már a falat kapartam.Sem állni,sem feküdni,sem ülni nem tudtam,csak szenvedtem.Kb ilyen fájdalmas a szülés is,vagy még ettől is fájdalmasabb??
2012. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Nekem általában nem szoktak nagyon erős görcseim lenni, ha megvan. Azonban 1x 1x előfordult, viszont akkor annyira, hogy szenvedtem szó szerint. Volt, hogy 7 azaz 7 Nospat vettem be és egyáltalán semennyit sem használt. Akkor volt az, hogy bekaptam egy altatót, mert még ez tűnt a legjobb megoldásnak. Ilyen csak 1x volt és még egyszer írom úgy, hogy alapból magas a fájdalomtűrési küszöböm. Hogy őszinte legyek, az a görcs akkor fájt majdnem annyira, mint a szülés. A szülés rosszabb volt, azért az egy eléggé összetett fájdalom, de mégis azt tudom mondani, hogy inkább vállalok még 20 szülést, mint még egyszer az a görcs....
2012. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is egy nagyon erős mensi görcshöz tudnám hasonlitani.
2012. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Az a legrosszabb, hogy nem lehet tudni, hogy ez az iszonyú fájdalom, ami a végén összefüggő, pontosan meddig is tart. Mert, ha tudná az anyuka, hogy 5 óra és meglesz a baba, akkor úgy tervezi. De fáj-fáj és vagy megszüli pár órán belül vagy nem. Vagy sikerül komplikáció mentesen vagy nem és mehet a műtőbe. Szóval nagyon sok a bizonytalan tényező és ilyenkor az idő nagyon lassan telik.
2012. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!