Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Molnár Dezső szülész-nőgyó...

Kukuriku kérdése:

Dr. Molnár Dezső szülész-nőgyógyászról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. nov. 2. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a Budapesten a Kútvölgyi klinikan dolgozorol van szo, akkor en csak egy vizsgalaton voltam nala terhesgondozason maazekba (coral centrum). Nem volt vele semmi bajom, csak epp minden mas nogyogyasz velemenyevel ellentetben o pont csaszar parti volt (monsjuk nekem elozmenyek miat volt erdekes, hogy mi a kevesbe kockazatos a termeszetes szules vagy a csaszaros szukseges-e muszajbol). Nagyon nyomta, hogy a kutvolgyi maganklinikan szuper lesz es csak kb 400000-bol kijon a szulesig.(szulessel). Nem maradtam, nem.volt penzem se es a csaszar se tetszett annyira.
2013. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs a gepelesi hibakbol miat=miatt stb.:-)
2013. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!