Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti szülész orvosoknak...

Budapesti szülész orvosoknak mennyi hálapénzt szokás adni?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy kérdezzem meg a dokit hogy mennyiért vállalja a szülést? Igy kerek-perec kérdezzek rá? Ti hogy csináltátok?
2012. okt. 30. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én rákérdeztem, van olyan doki, aki kertel, van , aki rávágja mennyit szeretne.

A Szent Imrében én 80 at adtam.

2012. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szintén Szent Imre, 90-et adtam, de úgy hallottam, hogy 60-120 körül szokott lenni a tarifa népszerűbb dokiknál
2012. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az enyém kerek-perec megmondta a tarifát. 80-120.000ft,mennyire vagyok vele elégedett. Én a Dél-pestiben szültem,de végig magán rendelésre jártam.

100.000ft-ot adtunk neki,császáros voltam.

Ha magától nem mondja nyugodtan kérdezz rá!

2012. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Enyém nem mondta magától, nem is kérdeztem, sőt fel sem kértem kifejezetten a szülésre, hanem saját magától beírta a naptárába a kiírásom napját, 30.000-et kapott, de előtte vagy 100.000-et a terhesgondozásért.
2012. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában a magánrendelésen elkért díj 10x-esét szokták kérni, már akik kerek perec megmondják. Én megkérdeztem, így a tiszta...

Megkérdeztem, hogy előreláthatólag vállalni tud-e, mert azt tudtam, hogy előre megmondja, ha arra az időre esetleg el kell utaznia, stb, akkor nem is vállal. És hogy mennyiért...

Nem kell szégyenlősködni szerintem, nem olyan fajták :)


Mi 120.000-et fizettünk. De amikor voltam a 6 hetes kontrollon, láttam, hogy emelte a tarifát, 14.000-re, úgyhogy a következő borsosabb lesz :)


Egyébként ez Bp-i viszonylatban sajnos már csak egy átlag ár... :(

2012. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 hónapja szültem a Szt. Istvánban,70000 ft-ot kapott a doki(ennyi a tarifája,2008-ban is ennyi volt).Én konkrétan rákérdeztem(most is),hogy mennyiért vállalja a szülésem levezetését.Különben ezt orvosa válogatja.Ahogy beszélgettünk a többi kismamával a CTG alatt-persze ez is szóba került,hogy ki a dokija,mennyi a tarifája-50 és 100 ezer ft között mozgott.
2012. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én orvosomnak ki volt írva a rendelőbe a tarifája,annyit is adtam neki,és számlát is kaptam.Tudom,ritka az ilyen korrekt orvos,sajnos..

Általában a rendelés 10x-ét szokták adni.

2012. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sem kértem fel, csak a 12.héten beírta a naptárjába a hivatalos dátumot, így gondolom egyértelmű, hogy nála szülök.

Nála 8 a terhesgondozás, én 60ezret fogok adni, mondhatni az anyasági segély összegét kapja meg.

2012. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó:azért ezt ne vedd készpénznek!A mobil számát tudod?Hogyan értesíted,ha megindul a szülés?Mert ha konkrétan nem kérted fel attól,hogy beírta a dátumot még elutazhat pl.
2012. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8as vagyok

Persze, hogy tudom a mobilszámát, még hétvégén vagy este is felvett, ha gondom volt. (Ilyen 1-1x fordult elő).

Hát nagyon remélem, hogy nem utazik el, de ez sajna akkor is előfordulhat, ha valaki ténylegesen felkér egy orvost...sajnos sok ilyet is hallottam. De azért még bízom benne :) Remélem nem fogok csalódni...

2012. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!