Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Varga Tamás...

Milyen orvos Varga Tamás Pécsen? Jót hallottam róla

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

szervusz!


én dolgoztam vele, amikor még Pécsett éltem! Nagyon lelkiismeretes, rendes, talpraesett, naprakész, ismeri a betegeit, foglalkozik velük, szakmailag nagyon jó, humoros... írjam még?! :-D


csak egy példa: lazán tud vért venni, branült szúrni és nehezére sem esik... erre sajnos sok orvos nem képes, mert nincs benne tapasztalata, mivel ezt az ápolók/szülésznők végzik.. nem is kell nekik ezt az iskolában megtanulni, nem kérik számon, pedig egy orvosnak alapnak kéne lenni, hogy vénát tud szúrni (életmentő lehet). amit ezzelmondani akarok, hogy ezt is tud, aminek ugyan nem veszed hasznát, de a lényeget leírtam, hogy nem öntelt nagyképű, képes "ilyen" munkát is végezni és tudja is!


én ha Pécsett szülnék, őt választanám!

2009. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,szerintem elfogok menni hozzá.Van szakrendelője is?Kb. mennyit kér el a szülésért?

Az első gyerekemet a Hartmann Tamásnál szültem volna,de épp külföldön volt.

Még a Labossa Gusztáv doktort ajánlották.

2009. aug. 13. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:

ha írsz privátba elmesélem nekem milyen tapasztalatom volt vele....

csak hogy minden szempontot figyelembe vehess

2009. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


már babát vársz és azért mennél hozzá vagy csak tervezed?

esetleg csak nőgyógyászati vizsgálat miatt mennél?

Mert ha babát vársz akkor más szempontok szerint kell orvost választanod mintha csak nőgyógyászat okokból keresnéd fel.

2009. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Baba miatt szeretnék orvost választani.
2009. aug. 14. 23:18
 6/7 A kérdező kommentje:
várom a további válaszokat!
2009. aug. 19. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:

én csak látásból ismerem, talán 1 alkalommal meg is vizsgát, hát annyira nem voltam elragadtatva...

nem volt bunkó vagy ilyesmi, csak nem fogott meg benne semmi

megvizsgált azt kész,

én nem őt választanám....

2009. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!