Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés korai jelei?

Szülés korai jelei?

Figyelt kérdés
Olvasgattam már neten erről, 36 hetes vagyok, és ma is folyamatosan fájt egész délutánig a hasam, és a derekam mintha menstruálnék. Nekem a doki a jóslóra azt mondta hogy egy biztos az nem tart tovább fél percnél... Akkor ez mégis mi lehet? (Nincs fogadott orvosom, annyira nem fáj, hogy elindulnék a kórházba,csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, volt e ilyen valakinek)
2012. nov. 3. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A méhed készülődik.nekem is hetek óta fáj, néha nagyon erősen, holnapra vagyok kiírva és még semmi nem történt.
2012. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt. Ez teljesen normális.

Készülődnek a dolgok, a medencéd is alakulhat, tágulhat picit.


Dokim szerint minden fajta menstruációs jellegű fájdalom (leszámítva az erős görcsöt) egész terhesség alatt normális.

De főleg a végéhez közeledve már sok minden jöhet, és jön is még...


Hajrá a finisben!

3 gyerekes anyuka

2012. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 wartburg353s ***** válasza:
Volt ilyesmi, meg a hátsóm is úgy fájt, mint idegszál-becsípődéskor. Állítólag mert tágult a medencém, bár ezt nem orvos mondta, hanem rokon néni... De azon az éjszakán, amikor a fiam megszületett, tényleg 10 percenként jöttek először a fájások, aztán 5 percenként, ezt néztem is az órán, pedig előtte nem akartam elhinni, hogy a valóságban is így működik. Ez órákig eltart 1. babánál, úgyhogy ráértek akkor indulni a kórházba, amikor ez bekövetkezik.
2012. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem éjjel fájt úgy a pocim alja és olyan menstruációs érzés volt rajtam, hogy már gondolkoztam, hogy lehet menni kellene a kórházba?!

Szerencsére visszaaludtam és egész nap nem volt semmi, de én is megijedtem, teljesen megértem az aggodalmad, tényleg olyan ijesztő ez az érzés!

35 hetes kismami

2012. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sőt,nekem az utolsó héten olyan fájdalmaim voltak odalent,hogy alig bírtam sokszor felkelni,menni,sőt ülni.Mintha egész nap lovagoltam volna,és izomlázam lenne.De a normál izomlázat szorozd be...borzalmas volt...

Készülődik a szervezet.

2 hós kislány anyukája

2012. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már nagyon izgatott vagyok, hogy mikor és hogyan indul be, honnan tudom majd...olyan kiszámíthatatlan.. de tudom, hogy ezzel nem csak én vagyok így, és szinte mindenkit ez foglalkoztat már a finishben :)
2012. nov. 5. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még azóta is egyben vagyunk :) minden nyűgöm elmúlt, és még azt is mondták hogy továbbra is 3000 a méhszáj :S - kb a doki ilyen fejet vágott :) Nem tudom a Babócám meddig szeretne még bent lenni, de most is vidáman rugdalózik... :)
2012. nov. 19. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 26.hét óta c:3100. Most 37 hetes vagyok,és a babám jó ideje nagyon sokat mozog. :) Te már a 38.hét végén vagy?
2012. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2012.12.16-án császárral megszületett a babám. Nem tágultam semmit, 4 napos inditási kísérlet (oxi, ballon, kézzel tágítás, zselé) mellett sem...
2012. dec. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!