Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek lehetnek a szülés korai...

Ezek lehetnek a szülés korai jelei? Te tapasztaltál ilyet? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
39+4 hetes kismama vagyok, szóval a szülés aktuális lenne. :-) Reggeltől iszonyatosan fáradtnak érzem magam, annak ellenére, hogy nagyon jól aludtam. A kezem és a lábam majd le szakad, olyan, mintha kemény izomlázam lenne. Alig tudok felmenni a lépcsőn, pedig tegnap még főztem, mostam és a lábam egyáltalán nem vizes, szóval nem attól van. Ezek lehetnek a szülés korai jelei?
2011. aug. 27. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így konkrétan nem tudom, nekem ilyen nem volt, viszont egész nap ment a hasam, azt mondják ez nagyon gyakori jele a közelgő szülésnek.
2011. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nekem tegnap este ment egy kissé a hasam, de nem annyira. Inkább sokszor érzem azt, mintha kellene WC-re mennem, de mégsem...
2011. aug. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!