Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy valakit...

Van olyan, hogy valakit befektetnek a kórházba, és 2-3 hétig ott van amíg szül?

Figyelt kérdés
Miért kell főorvos,és a kismama beleegyezése a császármetszéskor, ha természetes szülés nem halad jól?
2012. nov. 7. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit kusza az írásod.

De amit értek belőle, hogy van olyan, hogy valakit befektetnek a kórházba. Akár hosszabb, akár rövidebb időre. És is másfél hetet feküdtem bent szülés előtt.

A beleegyezés pedig azért kell, mert a császármetszés egy műtét és a műtéthez kell a beleegyező nyilatkozat. És vannak olyan helyek, ahol nincs kérésre császármetszés, hanem csak is alapos okkal csinálják és ahhoz pedig az orvosoknak is alá kell írni.

2012. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kismamát befektetik kórházba, pl:34-35.héten és 38.hétig ott marad és 38.héten megszül. kismama bent fekszik régota pár hete,és egyszer csak megindul a szülése.


Beindul a szülése vajudik,az orvos és a szülésznő akik bent vannak nála,az mondja császárt.

2012. nov. 7. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt olyan kismama, aki bent volt tavasz óta, és szept elején szült...

Azért, mert a vezető főorvos bele egyezése is kell a műtéthez. Ez a szabály. És azért, hogy biztos szükséges legyen a beavatkozás.

2012. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. azért fektettek be a 37. héten, mert cukorbeteg vagyok. Végig bennmaradtam, 39+0 hetesen császároztak. Alá kellett írnom, hogy beleegyezek a császármetszésbe.
2012. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem beszéltél a témáról anyukádékkal? Vagy nem akarnak veled beszélgetni erről?

Mondjuk még mindig nem értem miért érdekel téged ennyire a szülés és terhesség...

2012. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a 36. héttől voltam bent és a 41. héten indult meg a szülés és simán szültem.

Szobatársam 4 hónapot volt bent és császározták.

2012. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT
2012. nov. 7. 17:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én egy hónapig voltam bent szülés előtt,utána is egy hetet

toxémia gyanu,magas vérnyomás,

a császárról nem tudok nyilatkozni,természetes szülésem volt

2012. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szobatársam 37.héttől feküdt bennt mert első szülése császár volt és ebben a kórházban ilyen esetben be kell feküdni.Megvárták míg megindul magától a szülés,természetes szülésre készültek,egyébként túl is hordat majdnem 1 héttel.Mivel nem haladt a szülés,nem tágult emiatt császározták.

Nekem nem kellett befeküdni előtte,viszont vajúdás közben császár mellett döntött a doki.Szerencsére a felvételkor aláírattak velem minden papírt,1 maradt ki azt bírtam aláírni vajúdás közben :D

2012. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem volt bent egy ikres aki 3 hónapig volt bent (toxémia miatt), plusz miután megszült az egyik kicsi nem fejlődött rendesen és ráhúzott még 2 hetet.
2013. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!