Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szültem, a gátsebem...

3 hete szültem, a gátsebem egy hétig fájt, és napok óta megint, ugyanúgy, ahogy az elején. Ez normális, vagy menjek vissza a dokihoz?

Figyelt kérdés
Arra gondoltunk, hogy talán húzódik össze a seb, azért újult ki a fájdalom. Vagy baj lehet?
2012. aug. 29. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, 3 hét után már nem volna szabad fájnia nagyon. Szerintem kérdezd meg a dokit, mert, lehet, hogy begyulladt a sebed. Jobbulást kívánok!
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont így jártam, ahogy te, csak nekem még a varratom is begyulladt, szinte lógott ki belőlem. Elmentem a dokihoz, és kamillázást javasolt, illetve bepanthennel kellett kenegetnem. Néhány nap múlva elmúlt, de tudom, milyen rossz, szinte alig bírtam menni. Kitartást és jó babázást.
2012. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Nekem is kilóg valami fehér kis tüske szerű, lehet, hogy a felszívódó varrat külső része? Annyira szúr, mintha egy tű lenne ott, borzalmasan fáj. Tényleg alig tudok menni. Akkor kenegetem, aztán remélem, elmúlik hamar.

Köszi!

2012. aug. 29. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos felszívódó varratnál, akkor jó ha fáj. Én 4hete szültem és a napokban rosszabbul éreztem magam, mint szülés után. Kenegetés, kamillázás, zuhanyzás... Ez az ami javíthat a helyzeten, de igazán az idő a megoldás.
2012. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!