Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segitsen valaki! Anyukam mar...

Segitsen valaki! Anyukam mar 40 eves, es most esett teherbe. Nem veszelyes az o koraban gyereket szulni? Nagyon felek, mi lessz, ha szules kozbe problema lessz. Ennek hany szazalekban all fenn a veszelye?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Én Anyukám 41 évesen szült engem, 2 óra alatt megszülettem, semmi komplikáció nem volt. Ne aggódj, de a lényeg szerintem, hogy mindenképp legyen fogadott orvos. Meg célszerű magzatvízvizsgálatot is csináltatni.
2012. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd "néni" 43 éves, 2 éves az első fia. Ángyom akkor töltötte a 40-et mikor megszületett a 2. lánya. A gyerekek és az anyukájuk is egészséges, komplikáció mentes terhességek, szülések voltak.
2012. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval Anyukád MÉG csak negyven éves,és nagyon fiatal.Te pedig már nagylány vagy.Ne aggódj.Megnéznek mindent és minden rendben lesz.és majd meglátod,milyen jó lesz babázni.
2012. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Én 42 éves vagyok és most nemrég született meg a 3.gyermekem.Úgy a terhesség és a szülés nagyon szép és kellemes volt a 3.volt a legkönnyebb.A nagyok 19 és 21 évesek.Igaz hogy a kor miatt rengeteg vizsgálatra kellett menni de megérte.Sokszor arra gondolok mióta megszületett,hogy jó lenne neki is egy kis tesó. :)De mint tudjuk fel is kell nevelni így nem vállalunk többet.
2012. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
En mar 19 eves vagyok, es ugy erzem hogy kicsit "le maradt" ez a baba... en nagyon orulok, hogy kistesom lessz, csak az a baj, hogy anyukam mar a 7-dik honapba van, de sajnos az anyagiak miatt eddig csak ketszer volt orvosnal... Attol felek, hogy ezert az orvosok majd nem "ugy" bannak vele, mint a tobbi kismamaval. Anyu szeretne, hogy csaszarmetszessel szuljon,de meg ezt sem tudta megmondai az orvosnak...azt lehet az utlso percre halasztani? en ugy felek...
2012. nov. 7. 22:37
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Milyen vizsgálaton volt eddig?Mert azért ajánlott lett volna néhányra elmenni. pl magzatvízvételen volt vagy ultrahangokon?Az SZTK-ban ingyenesek a vizsgálatok.A császármetszés nem kívánságműsor.Én is rákérdeztem de a doki mondta ő nem csinálja ha természetesen is megy.Igaza volt.Nekem fogadott orvosom volt.Amúgy a ki ügyeletes lesz annál szül majd.Nem lesz gond!Ne izgulj!!!42é anyuka
2012. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
azt hiszem ultrahangon volt...nagyon szepen koszonom mindenkinek a megnyugtato valaszokat, sikerult kicsit le nyugodnom.(miota tudom, hogy baba lesz naponta sirok, mert nagyon feltem Anyut). Remelem tenyleg nem tortenik majd semmi. koszonom meg egyszer, es a 42eves anyukanak gratulalok a kisbabahoz!
2012. nov. 7. 22:50
 8/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!És tényleg ne aggódj minden rendben lesz.A lányom ugyan így féltett,minden nap megkérdezte hogy vagyok és a pici mozog e rendesen.Jólesik hogy így törődtök velünk.Jó tesóvárást kitartást ne sírj!!!!
2012. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se aggódj ezen! Manapság már nagyon sok nő szül 40 körül, ez egyáltalán nem gond. Minden rendben lesz velük! Csak járjon el a vizsgálatokra, ez a lányeg! Jó egészséget mindenkinek!!!
2012. nov. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában voltunk, ott szeinte senki nem szül 30 éves kor alatt, szinte minden anyuka 30 év fölötti. Nem gyakori a 40-es korosztály sem a szülőszobákon.


Amikor hazajöttünk, mindenki azzal riogatott, hogy egy 30 éves már hová szül, az már veszélyeztetett terhes, nagy a kockázat, stb.


A 40 éves anyukád nagyon jól teszi, hogy gyermeket vállal, majd meglátod, testileg és lelkileg is MEGFIATALODIK!

2012. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!