Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán automatikus...

Debreceni Klinikán automatikusan beteszik a branült szülés előtt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Igen!

De ez baj???Félsz a tűtől?Utána még szurit is adnak...

2012. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ööööö nem félek a tűtől de zavar szülés közben. És nem szeretnék utána "szurit", képzeld! Már szültem egyszer minden "szuri" nélkül.
2012. nov. 8. 08:04
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem miért írsz ilyen stílusban :(

amikor szültem mindenki kapott utána méhösszehúzó injekciót...

De miért nem beszéled meg az orvosoddal,hogy nem szeretnél...

2012. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam olyan stílusban, mert zavart, ahogy az első válaszoló megszólított. Hogy félek a tűtől stb.


Akkor meg lehet beszélni a dokival, hogy se szülés előtt, se közben, se utána nem szeretnék semmilyen szurit kapni?

2012. nov. 8. 08:11
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha van fogadott dokid,akkor biztosan...de gondolom,ami muszáj az muszáj!
2012. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Megértelek Kedves Kérdező, engem is zavart szülés közben a branül. Annyira kapálóztam, hogy kicsúszott, erre kivették és szúrtak másikat. Pont az hiányzott még a 2 perces fájások között.
2012. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,kötelezően szúrnak ! De ha már szültél tudod hogy ez a legkisebb gondod ott és akkor.

Amúgy kézfejbe teszik és úgy egyáltalán nem zavar. 12 órát vajúdtam ,sétáltam is ,nem csúszott ki.

2012. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobb előbb beszúrni, minthogy esetleg elfolyik épp a véred, ők meg ott próbálkoznak, hogy vénát szúrjanak neked, ahelyett, hogy már folyna beléd az infúzió. Erre gondolj, és csak érzékeltetés gyanánt írtam, mert ilyesmi nem fog történni.

Bocsi, de minek ezen hisztizni? Le van ragasztva, nem fog az kicsúszni.

2012. nov. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!