Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imrében tényleg csak...

A Szent Imrében tényleg csak üvegablakon keresztül láthatják az apukák a babát, amíg nem jöhetnek haza?

Figyelt kérdés
Ez az apukáknak/anyukáknak nem frusztráló?

2012. nov. 9. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

De, nagyon idegesítő dolog.

Szombathelyen is ez a helyzet:(

2012. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Igen, így van. Anyuka a baba nélkül kimehet az előtérbe a látogatókhoz.

Egyáltalán nem frusztráló, szerintem jó dolog, normál esetben 2-3 napot vagy bent, nagyon jó dolog a babával kettesben lenni, összehangolódni. Annyi problémád lesz, eszedbe sem jut apuka.

Kipihenni a szülést, a babát szoptatni próbálni, stb.

Én is azt hittem ez szörnyű dolog, és nem fogom kibírni, de rájöttem, hogy nagyon jó dolog.

Főleg az, hogy a szobatársakhoz nem jár be sok idegen, amíg fejsz, vérzel mindenhol..

2012. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A miskolci megyeiben is így van. Hát éppen ki lehet bírni, de a férjem is és én is alig vártuk, hogy együtt lehessünk hármasban.
2012. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen. A férjem 1 hét után foghatta csak meg a kislányunkat, mert nagyon besárgult és bent kellett maradnunk:S
2012. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom,hogy így van,azért nem szültem ott.

Szerintem elég érdekes,hogy apás szülés pártiak,majd szülés után 4-5 napra elzavarják az apukát...Pedig ez nagyon szép időszak,szerintem nem csak az első perceket kellene együtt megélni,pláne egy apában szerintem el kell telnie pár órának-napnak mire tudatosul,hogy mi is a helyzet:)

Szóval számomra ez nem volt szimpi.

2012. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez így van. de ha van fogadott csecsemősötök akkor estére bemehet apuka fürdetésre! 3 hete szültem és amíg a gyerekágyason voltunk addig bejöhetett este a fürcsire (elmutogatott nekünk mindent a nővér stb., ezért volt fogadott csecsemős, erre van lehetőség). mivel egyágyasban voltunk igy ott meg lehetett oldani, de azt hiszem aki többágyasban van, azoknak van kialakitva egy külön kis szoba ahová a nővérrel bemehetnek.
2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!