Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweis Kórházba...

A miskolci Semmelweis Kórházban a szülés utáni napok hogyan telnek, amíg nem engednek haza? Hogyan telik bent egy nap?

Figyelt kérdés
Pl.:milyen időközönként kell etetni a picit?Én úgy tudom,hogy 3 óránként kell szopiztatni.Éjszaka is fel kell kelni 3 óránként etetni?Mi van ha éjszaka kellős közepén el kezd sírni,és felébreszti majd a szobatársaimat??Vagy éjszakára elviszik a picit?Jaj ilyen dolgokkal nem vagyok tisztába.
2012. okt. 16. 18:32
 1/5 Barbys26 válasza:
72%

szia.

úgy eteted a babát ahogy igénye van rá.nem viszik el éjszakára csak addig míg fürdetés van utána visszaviszik neked.nehezen telik a bent töltött idő de 4napot ki lehet bírni fél lábon is:-)mennyi idős kismama vagy??

2012. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi 4 ágyasban voltunk. Babámat csak az utolsó nap éjszakáján vitték el, betették a kék fénybe, mert sárga volt. Én úgy aludtam a másik 3 babától mint a bunda.

Igény szerinti szoptatás van, ha ne talán sárga lenne és elviszik, akkor 3 óránként hozzák szoptatásra. Igen éjszaka is fel kell kelni hozzá, a többiek is fel fognak a babájukhoz. Mind éber alvók lesztek, igen fel fognak ébredni az éjszaka a szobatársaid is, ahogy téged is felébreszt majd az ő babájuk.

2012. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: 11+1 hetes vagyok,csak nem tudom,hogy hogy mennek ezek a dolgok,mert első baba lesz,és szeretnék mindennel tisztában lenni mire oda kerül a sor.Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :)
2012. okt. 17. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly tavasszal szültem ott, amire emlékszem:

- 5 körül ébresztő, lázmérés

- 6kor jönnek a babáért, viszik fürdetni stb , 10 körül hozzák vissza. Addig tudsz zuhanyozni, reggelizni(kb 9 körül hozzák), jönnek a vizitek, takarítás stb

- 11-12 látogatás, de látogató csak a folyosón lehet, a szobaba nem mehet be, a babát pedig nem viheted ki a szobából (ez amúgy egész nap érvényes, a babát a folyosón csak a nővér viheti).

-12 körül ebéd (ami siralmasan kevés, és nem is túl finom)

- talán 15-17 látogatás megint.

- este fele is van még egy takarítás

- lázmérés, stb

A baba végig veled van, ha minden rendben van, csak az első éjszakára viszik el.(Ha kéred elviszik máskor is, de senki nem kérte)

A nővéreknek, csecsemősöknek sok dolguk van és kevesen vannak, nem futkosnak oda hozzád, de ha kéred mindenben segítenek, megmutatják mit hogy kell.

Etetni akkor eteted amikor éhes. Kivéve ha besárgul, akkor 2 órát kékfényezik, 1 órát veled van, reggel 4-5 től este 9-10ig.

2013. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Nagyon szépen köszönöm a válaszod :)
2013. jan. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!