Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1napos vagyok. Kb 15perce...

40+1napos vagyok. Kb 15perce ébredtem fel eléggé vizes volt a bugyim kicsit fehérkés de sokkal vizesebb szagtalan mint egy folyás. Cseréltem bugyit azóta nem látok semmit: lehetséges magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én két szülésen vagyok túl,de az én magzatvízem halványrózsaszínű volt.Azért nézegesd hátha beindul a szülés.Sok sikert a babádhoz! Könnyü szülést!
2008. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi ez vizeskés volt,de nem volt pisi szaga gondolom nem pisiltem be álmomba:-))
2008. máj. 24. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Naná, hogy az!Gyorsan készítsd el a korházba valókat, ha még nem tetted volna!!!A barátnőmnél is így kezdődött!Csak ő nem vette komolyan, mert ikrekkel volt terhes, és azt tudjuk, hogy azok a babák előbb jönnek. De a te babád ma éjszaka már meglessz, minden bizonnyal!Figyelj a derékszaggatásokra, méhösszehúzódásokra!Én vittem be a kórházba egy vekkerórát és azon figyeltem az összehúzódások közti időt!Drukkolok neked!Addig is pihenj és gyűjtsd az erőt!
2008. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj nem akartalak megbántani nem is arra gondoltam,hogy bepisiltél.
2008. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jaj nem semmi gond.én gondoltam arra,dehogy!!félre értettük egymást4!A második ironak,azota nincs semmi és a bugyi sem olyan és fájni se fáj semmi
2008. máj. 24. 11:44
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszadót nem kellet volna így megsérteni!Nem úgy értette hanem az ő tapaszalását írta le ,mert nem mindenkinél vízes színű a magzatvíz szívárgás.Ha meg sértésnek veszed a válaszokat akkor ne tegyél fel kérdéseket.Segíteni akart!
2008. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
most irtam hogy,félre értettük egymást,én gondoltam hogy pisi.nem tudsz olvasni?
2008. máj. 24. 11:57
 8/13 anonim válasza:
100%
elvileg anyák vagytok miért veszekedtek ilyen hülyeségen,az a lényeg hogy semmi baj nincs!!az a fontos hogy egészséges legyen a baba.már bocs hogy beleszoltam.
2008. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia

4 hete szültem és nállam is hasonló volt a szitú. Nem tudtam eldönteni, hogy bepisiltem vagy magzatvíz szivárgás volt. Fájásaim nem voltak eggyáltalán ez volt este 7 kor. A biztonság kedvéért azért 9 kor bementem a korházba és nem is engedtek hazza bedig fájás még mindig semmi. Este 11 kor kezdödtek a fájások 5:20-ra meglett a babám. Sok sikert és könnyű szülést.

2008. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem indulj a korhazba de ne kapkodj!Nekem hasonlo volt es vizszinu eloszor nedves bugyi majd estere szo szerint omlott nem birtam visszatartani. Fajasok nelkul majd a 2.nap beinditottak a szulest.Addig is megfigyelnek a korhazban. Sok sikert es drukkolok!!!!!!!!!!!
2008. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!