Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes terhes vagyok. Tudom...

37 hetes terhes vagyok. Tudom befolyásolni a szülés időpontját? Szeretném ha a vártnál egy kicsit előbb érkezne.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!! De miért is kéne??
2011. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges.Úgyis akkor jön amikor ő akarja.Nekem a fiam 16 nappal hamarabb a lányom 4 nappal később született.A lányomnál próbáltam én is siettetni(lépcsőzés..stb)de teljesen felesleges volt.
2011. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne akard siettetni, én 37+5 napra szültem ,de kellett volna még neki egy kis idő a pocakban. Nagyon kis éretlenke volt, nem akart szopizni, nagyon besárgult, az első 1 hónap nagy kínlódás volt így. Légy türelmes még azt a 2-3 hetet már ki lehet bírni. 31hkm
2011. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ne is akard! A baba tudja, mikor kell megszületnie!!
2011. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha valaki türelmetlen, hát én az vagyok :)

Pár hete nekem is azon jár az eszem, hogy hogyan tudnám kirobbantani, babáznék is már, meg elegem is van az áldott állapotból, ami így a végére inkább nevezhető (jogosan) terhességnek. De tenni nem tudsz semmit. Én lépcsőzöm a nyolcadikról le és fel, napjában többször is (iszonyat büdös van a liftben), nagyokat sétálunk a nagyobbal, esténként birkózunk-hancúrozunk (két és fél éves), a hátamon lovacskázik, és az öcsi köszöni szépen nagyon jól elvan pocakban, esze ágában sincs kibújni :) 38+3 hetes kismama :)

2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak érteni, szerintem ilyenkor már mindenki így érez.Sokáig azt gondoltam, hogy nekem 38. hétre megszületik a babám, mert mindenki azt mondta, hogy nagy a pocakom. Aztán jött a doki meg a szülésznő, hogy inkább ne reménykedjek. Jól letörtek, mert már én is alig bírom, és így az utolsó hetek olyan lassan mennek. De az igaz, hogy inkább arra kell gondolni, hogy ráhúz az ember , mint, hogy hamarabb jön, és így akkor nem csalódhatsz.

Én is már türelmetlen vagyok, de próbálok nem gondolni rá.

37 h km

2011. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a doki is azt mondta a 37ik héten hogy egy hetem van hátra....ehhez képest holnaputánra vagyok kiírva..és még mindig egybe...szal igen én is türelmetlen vagyok már:(:(
2011. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard, hogy előbb érkezzen! Ez nem kívánságműsor kérem szépen! :) Én pl.41hetesen szültem. Nem mondom, hogy nem volt elegem már kb.35hetesen az egészből de akkor akart jönni, akkor jött.
2011. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizonyos praktikák,de ezek nem garantálják,hogy hamarabb megszületik a baba! -sajnos nekem sem vált be egy sem! A másodikkal mindent kipróbáltam a bába koktél és a bimbó birizgáláson kívül,a csemetém mégis csak a 41. héten született meg.

Házas életet élni jó dolog,pláne,hogy az ondóban olyan anyagok vannak,ami a méhszájat érleli. Az orgazmus fájásokat idézhet elő.

A bimbó ingerlése is fájásokat idézhet elő,de nem szabad túlzottan stimulálni!!

A bábakoktélt sokan ajánlják,mert a benne levő ricinus olaj hashajtó hatása mellett a méh izomzatait is ingerli. CSak orvosi utasításra szabad alkalmazni,mivel-a baba szervezetébe is bejut a koktél,és az ő bélrendszerét is megmozgatja,belekakálhat a magzatvízbe,ami lássuk be,igen veszélyes dolog a kicsire nézve! Főleg,ha későn veszik észre!

A lépcsőzés nem ajánlott! mert a babára tekeredhet a köldökzsinór!!! Bár jó fél méter hosszú,de ha nagyon rátekeredik,vagy csomó lesz a zsinóron.. na azt szerintem senki nem szeretné. A forró fürdő dettó nem ajánlott,extrém esetben lepény leválást okozhat!!!

A séta szintén lazítja a méhszájat,segíti a tágulást. Sokan ajánlják a fűszeres ételek fogyasztását (pl egy olasz kaját- bazsalikom,oregánó... pár olyan fűszer fogyasztása,mely vérbőséget okoz) is beindíthatja a szülést.

Egyes tapasztalatok azt mutatják,hogy az egyik leghatásosabb "baba űző" módszer,ha egy egész napos programot szervez az ember lánya,ahol leköti valami más a figyelmét. Egy kirándulás,egész napon át tartó takarítás...

A frontok és a hold is befolyásolhatja a szülés idejét,de ez is csak annyira garantált,mint az előbb említett módszerek valamelyike!


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös- szintén (ám okkal!!) türelmetlen- 39hkm

2011. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A baba úgyis csak akkor bújik ki, mikor ő úgy érzi, hogy itt az ideje.. Mi már próbálkoztunk a párommal, szinte mindent bevetettünk.. Nagytakarítás, lépcsőzés, fűszeres ételek, homeopátia, óvatosan meleg vizes fürdő, és minden nap "szeretjük egymást" 2 hete, de semmi. :) Én is örültem volna neki, ha 1-2 héttel előbb kijön, de be kellett látnom, hogy esélytelen vagyok az ő akarata ellen. :)

39+2 hkm

2011. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!