Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 5 héttel még...

Szülés után 5 héttel még mindig hasogató fájdalmat érzek napjában többször is a gátamnál, ez normális?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem mondanám, de előfordulhat.


Már nem emlékszem pontosan mert rég volt, de az első szülésem után nekem is ramaty volt odalenn, kb. egy év kellett, mire teljesen helyre állt, tehát sokáig fájt.

2012. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 hete szültem, nekem még néha most is fáj, pl. ha szűkebb tanga van rajtam, vagy egy nehezebb kakilásnál (bocsi), a szexről meg már nem is beszélek...
2012. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Én a szülés után 2 hétig nem tudtam ülni, állva ettem, állva csináltam mindent csak ne kelljen leülnöm mert meghalok. 9 hónapja hogy szültem, és bármilyen hihetetlen, még mindig néha belenyilal a gátamba.
2012. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!