Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Margit kórházról mi a...

Szent Margit kórházról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
márciusban fogom szülni első babámat ott és kíváncsi vagyok, hogy kinek hogy tetszett. a csecsemősökről csak rosszat hallottam, de csak emiatt nem megyek másik kórházba. bár jó lenne, ha megmutatná valaki, mit kell csinálni szülés után. :)
2012. nov. 14. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én csupa jót hallottam a Margit kórházról. Én is ott fogom szülni az első babámat. Azt mondták egy csecsemős van aki kicsit flegma, de a többiek normálisak. Szerintem első babával mindenképpen jobb több ágyas szobában, pont azért mert tudnak egymásnak segiteni az anyukák. Kinél szülsz?
2012. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sárvárinál, és lehet hogy tényleg jobb lenne többágyasban, biztos tudnak majd segíteni. :) te kinél vagy?
2012. nov. 15. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Szigethy Adrienn a doktornőm! Hogy viseled a terhességed?
2012. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most már jó, az eleje nehéz volt, sokat volt hányingerem, de hányni nem tudtam. hányadik héten vagy?
2012. nov. 15. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg csak a 7.hétbe vagyok. Picik vagyunk még. Nekem különösebb rosszúlléteim nincsenek, remélem ezzel a kis émelygessel megúszom. Te hanyadik hétben vagy?
2012. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23. már. ma megyünk ultrahangra és most már hátha megmutatja, hogy fiú vagy lány :)
2012. nov. 16. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy megmutassa magát!Majd írd meg hogy mi a helyzet!
2012. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na megmutatta magát a csöppség?
2012. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen és fiú :D
2012. nov. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!