Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak ha elment a...

Ilona1997 kérdése:

Mit csináljak ha elment a nyákdugó? És utána mikor indul el a baba?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit:D

Van akinek másnapra már megvan a babája, de van akinek 1 hónap múlva. Ezt nem lehet kiszámítani.

2012. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

És te így leszel anya hamarosan, hogy ennyit nem tudsz? :O

Persze ha netán 15 éves vagy, akkor vedd úgy, hogy nem mondtam semmit.

2012. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Az az 1997 a születési dátumod? Egyszóval alig 14 évesen lettél terhes? Hát gratulálok.
2012. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok értelmes válasz adni akkor ne is adjatok. én nem vagyok felregisztrálva ide és b nőmet kértem meg hogy írja ki.
2012. nov. 19. 00:42
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha a barátnőd 14 akkor te se lehetsz több. Amúgymeg kamu, hogy nem a tied ez a fiók.
2012. nov. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne csinálj semmit,nincs baj. Várj, a fájások elöbb-utóbb elindulnak majd vagy a magzatviz. Lehet, hogy 1-2 napon belül szülsz,de lehet hogy 1-2 hét múlva, ez egyénfüggő. Hány hetes terhes vagy? Könnyű szülést! :)
2012. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem teljesen mindegy nektek hogy hany eves? Gusztustalanok vagytok? Es ha 14? Akkor nektek mi kozotok van hozza? Ti sem neztek ki felnotteknek a viselkedesetek alapjan. Kedve kerdezo, egyebkent barmikor szulhetsz, lehet hogy 1 nap lehet hogy 1 honap. A magzatviz elfolyas es a fajasok tobbet jelentenek. Hany hrtes vagy?
2012. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
nem kell izgulnod,a nyákdugó sokat nem számít,valaki nem is találkozik vele. Akár aznap is lehet belőle baba,akár néhány hét...
2012. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
7. válaszoló. Ha hiszed, ha nem, már betöltöttem a 18-at, jogilag felnőtt vagyok. És számomra felháborító, ha valaki 14-15 évesen már gyereket szül, miközben még ő is az. Pont ezért lesz a legtöbb mai lányból már kiskorú krva vagy ehhez hasonló, mert nem olyan körülmények közt nevelkedik, és a szüleitől is ezt látja, hogy gyerekként neveljen gyereket. De visszatérve arra, hogy állítólag ez csak a kérdező barátnőjének a profilja, aki elvileg 14-15 éves, akkor a kérdező se hiszem, hogy sokkal több lenne, mert nyilván nem lesz egy 25 évesnek 10 évvel fiatalabb a legjobb barátnője. Másrészt a helyesírásból és a modorból is lejön, hogy melyik korosztályba tartozhat. De bocs, ha ezzel megsértettem valakit.
2012. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem,hogy miért kell fikázni a kérdezőt?!Tudjátok,lehet,hogy első babáját várja,és nem tudja,hogy hogy működnek ezek a dolgok!!Gondolom ti sem zsenin bújtatok ki anyukátok hasából!!!!!!!Első babánál senki sem tapasztalt,és nem mindenki tudja,hogy egyes dolgok esetén mit kell csinálnia!!

Kedves kérdező,jól mondták az előttem válaszolók,nem kell ilyenkor csinálni semmit sem,mert a nyákdugó távozása nem a vajúdás kezdete.Lehet,hogy csak 1 hét múlva,vagy csak 1 hónap múlva fogsz szülni,de az is lehet,hogy már ma vagy holnap.Ezt nem lehet tudni!Majd ha jönnek a jóslófájások,amik egyre rendezettebben és egyre pontosabban jönnek,akkor már lehet izgulni,de addig nem kell :)

Könnyű szülést kívánok neked!!

2012. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!