Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S! Enyhe véres-folyás...

S. O. S! Enyhe véres-folyás szerű 38 hetes 2 naposan a nyákdugó lenne? Ha igen kinek mennyivel utána indult be a szülés?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok!!! Írjatok!!!!
2009. dec. 6. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

mekem egy negyed órával...

b@zmeg!!felfogtad!!!nemsokára láthatod a picit!!!ó istenem!gratula

2009. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nekem kocsonyás, rózsaszínes barnás trutyi volt, és a magzatvízzel együtt jött ki, így én fél nap múlva megszültem.

De úgy tudom, ha csak a nyákdugó jön, még akár 2-3 hét is lehet szülésig. De persze kevesebb is, nem lehet tudni. Fájásaid nincsenek?


Könnyű, szép szülést! :-)

2009. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
na, ne ilyen hevesen! a nyákdugó távozása még nem jelent szülést, van aki utána még hetekig bírja!!:)
2009. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fájásom nincs, csak megijedtem, hogy ez most mi is. A tapasztalatok érdekelnének, hogy utána kinek mennyi idővel lett meg a baba. Tudom akár 2 hét is lehet.
2009. dec. 6. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is véres, de kocsonyás volt a nyákdugó. És 2 héttel utána szültem. Mindenesetre közeleg a nagy nap:)! majd írd meg, hogy ha már túl vagy rajta! minden jót!
2009. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Reggel nyákdugó, rá 1 órára magzatvít, estére bébi :)

könnyű szülést!

2009. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggel fel 6-kor ment el a nyakdugo es 9-kor lett meg a kislanyom. Konnyu szulest
2009. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem délelőtt 11 körül "távozott" a nyákdugó és éjjel 1.45-kor született a kislányom:)( nem voltak igazi fájásaim,csak a derekam fájt:) de éjjel fél 12-kor elfolyt a magzatvíz és azzal együtt megjöttek a fájások is)

Könnyű, gyors szülést kívánok:):):)

2009. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Még mindig egyben, azóta se fájás, se semmi. Lehet nem is a "dugó" volt!? Azért nagyon izgatott vagyok még.

Kösz mégegyszer!

2009. dec. 7. 08:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem két hete ment el a nyákdugó, azóta minden nappal erősödő jóslók, főleg délután és estefelé és még mindig egyben. Tegnap óta folyamatosan keményedek és most kezd alakulni a görcs is... remélem ez már az igazi lesz:)Már alig várom, hogy láthassam a kisbabám! Biztosan minden rendben lesz nálatok is minden jót!
2009. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!