Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen a szülészeten,...

Szombathelyen a szülészeten, hogy van a látogatási idő?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
3-5-ig asszem.
2012. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! délelőtt nincs is?
2012. nov. 21. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

De be lehet menni bármikor, és a babát is meg lehet mutatni pár percre. Nemrég voltunk mi is látogatóba a sógornőmnél, délelött, kihozta a babát.

2012. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hú, de jó! köszi szépen :)
2012. nov. 21. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szivi:)
2012. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg mehetsz bármikor,csak be kell csöngetni és a nővér szól neked, hogy látogatód van. Ez pár éve van így. Be nem lehet menni hozzád, csak a babát tolhatod oda az ajtóhoz. Persze 17 óra után meg reggel korán nem biztos, hogy örülnek nektek.
2012. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is köszi. Jövő héten szülök, a férjem pedig egész szombatig délutános lesz. :(
2012. nov. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

05:51-nek- én is jövő héten szülök és az én férjem is egész szombatig délutános lesz sajnos :(

persze, ha hívom hogy itt az idő, akkor természetesen jön egyből! bár olyan érzésem van, hogy túlhordom a bébinket....majd meglátjuk! köszi mindenkinek a válaszokat!

2012. nov. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!