Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobbak már a körülmények a...

Jobbak már a körülmények a győri kórház szülészetén?

Figyelt kérdés
Zuhanyzók higiéniája, csecsemősök "kedvessége"? A wc-ben most is vágni lehet a füstöt? Ha szült ott vki mostanság, légyszi számoljon be ezekről!
2012. okt. 26. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

7 hete szültem,zuhanyzók tiszták voltak(bár meleg víz nem volt),de a szülészet mellettit ajánlom,azt kevesebben használják úgy vettem észre,és abban nem mernek cigizni sem,igaz nem sokat voltam a hátsó mosdóba,de én is úgy hallottam hogy inkább arra jellemző a cigi(már ha van még ilyen)

Csecsemősökre nincs egy rossz szavam sem,mindenki nagyon kedves és rendes volt,mindig megkérdezték segítsenek e valamiben.Szerencsére nem volt szükségem rájuk,ment minden magától :D

2012. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nemrég feltettem egy kérdést majdnem ezzel kapcsolatban.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!