Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnának olyan anyukák, akiknek...

Írnának olyan anyukák, akiknek szex után max 1 nappal indult meg a szülése?

Figyelt kérdés

Milyen méhszáj értékeitek voltak mikor utoljára nézték terhesgondozáson? Hány hetesen szültetek?

Magzatvízelfolyással,vagy fájásokkal indult?


2012. nov. 23. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányomnál sikerült így indítani 40+4 hétre. A külső méhszáj 1 ujjnyira volt nyitva, a nyákdugó 1 hete ment el. Este bújtunk össze, másnap hajnali 4- kor fájásokkal indult, és 16 óra múlva született meg. A kisebbiknél ez sem segített.
2012. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hazamentem hétvégére a kórházból,másnap vissza kellett menni befeküdnöm,délbe meg is indult,39 hetesen,mikor hazamentem az értékeim 2110
2012. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam orális szexre indult meg:) 41 hétre
2012. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

MI három gyerekből kettőnél próbálkoztunk beindítani így a szülést. Nem sikerült.

De! van hatása. 2,5-3 órával az együttlét után erős rendszertelen fájásaim lettek pár órára, amik aztán szépen leálltak.

Szóval érdemes próbálkozni (persze óvszer nélkül! mert apa spermája tartalmaz prosztaglandin hormont, aminek méhszáj puhító hatása van).


Tapasztalatom, amit az orvosom is mondott, hogy bármilyen házi praktikának csak akkor van hatása, ha már amúgy is indulna az a baba.

Harmadik babámmal a bábakoktélt is megittam, az csinálta a legerősebb fájásokat, de az sem indított. 6 nappal később a baba magától megindult (41+6-ra érkezett, én már 5 napja kórházban akkor)

2012. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is az orvosom javasolta az együttlétet apával. :)
2012. nov. 23. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Júliusban született a Kisfiam, 37+2-re. A méhszáj értékre már nem emlékszem, de a nyákdugó már egy hete távozóban volt. 6-án délután együttlét a párommal, késő délután már elég furcsán éreztem magam, este fél 11-kor 20 perces fájások kezdődtek, 7-én 5:21-kor császárral megszületett.
2012. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 42. héten sem indította be a szex a szülést. :) Tudom, nem ez volt a kérdés...
2013. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!