Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély arra,...

Sellőcske kérdése:

Szerintetek van esély arra, hogy terhes vagyok ha három nappal a menzesz előtt voltam együtt a párommal? Persze nem védekeztünk, de nem is akartunk. Annyira szeretném ha összejönne, már nagyon várom, hogy anya lehessek!

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2012. febr. 16. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor már kisebb rá az esély, mivel félidőben is úgy tudom talán 20-30% hogy összejön.

Mi 8 hónapot vártunk arra a plusz csíkocskára, pedig mindig félidő körül is voltunk együtt.

2012. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ,mikor van pé-d!

Ezt a legolcsóbb módszerrel,amihez kell némi türelem,úgy tudod megállapítani,ha a ciklus első napjától méred az ébredési hőd- reggel az első mozdulat a hőmérő megfogása legyen,addig nem szabad semmit sem csinálni,még pisilni sem szabad kimenni,a hőmérsékletet a legjobb egy görbén vezetni-ehhez nagyszerű segítséget nyújt a ciklus.hu.

Vagy vásárolhatsz ovu tesztet...

Ha megtudod mikor van peteérésed,akkor könnyebben teherbe tudsz esni!


Sok sikert kívánok!!! :-)


Üdv:3 lányos

2012. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) annyira szeretném már... de attól függetlenül, hogy 32 vagyok semmit nem tudok ezekről a dolgokról :( valahogy soha nem foglalkoztam ennyire a kérdéssel...
2012. febr. 16. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes,mert ha véletlenűl ovulálnál is ami ilyenkor a hormonok miatt szinte lehetetlen,akkor sincs ahova beágyazódjon a baba.
2012. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez elég rosszul hangzik :( köszönöm!
2012. febr. 16. 20:59
 6/9 anonim válasza:
Elég kicsi az esély,de sose tudni:)Van a neten egy peteérési kalkulátor,én azt használtam.Ott érthető lépések vannak,és ha nem is mindig 28-29napos a ciklusod mindig,akkor is megmutatja,hogy mikor van peteérésed.Én azt ajánlom nézz bele ebbe mert mi ezt is számításba vettük,és most 7hetes vagyok!!:)Ne csüggedj!!további minden jót:)
2012. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én viszont sok olyat olvastam,hogy menstruáció előtt volt pé-je,vagy rögtön utána,és sikerült össze hozni a babát!

Bár ellent mond az orvosi kutatásoknak,de lehetséges!!


Sok sikert!!

2012. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat, sajnos megjött :(
2012. febr. 28. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ellentmond az orvosi eredményekkel, de nekem éppen most sikerült a ciklusom 5. napján teherbe esnem úgy, hogy nem is akartuk... szóval ez elég megbízhatatlan, szerintem egyén függő. Most vagyok 11 hetes terhes és most már örülünk neki és nagyon várjuk őt. Nagyon sajnálom azokat, akiknek ez hosszas próbálkozások árán jön csak össze, de az én példám azt mutatja, hogy bármikor összejöhet, nem csak félidőben...
2012. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!