Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Klinikán Nega Doktornő?

Róbert Klinikán Nega Doktornő?

Figyelt kérdés
Milyennek találtátok?
2012. nov. 25. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:

A legjobb,akihez kerülhetsz:)

Én nála szültem a kislányomat,csupa jót tudok róla mondani.

Kedves mindent korrektül elmagyaráz,nem az a mellébeszélős fajta,mégis figyelmes,17.hetes vagyok most is nála fogok szülni.

Ha van kérdésed róla/klinikáról,írj nyugodtan:)

2012. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Császárt szereti, ezt tudni kell róla. A szülészethez nagyon ért, de, ha bármi komplikációd van, vagy belgyógyászati jellegű probléma (pl terhességi diabetes), akkor nem javaslom a kórházat! Én nála szültem, vegyes érzelmeim vannak.
2012. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig tökéletes választás a klinika.Minden pici problémát is alaposan kivizsgálnak,mindig úgy érzetem,hogy a legjobb kezekben vagyok,pedig nem egyszerű kismama voltam-inzulinrezisztencia,PCO,ráadásul volt régebben egy komolyabb gerincműtétem is.

Nega doktornőről:valóban népszerű,sokan járnak hozzá,így kis kellemetlenség,hogy várni kell rá,mert sokszor csúszik a rendelés,de! mindig elérhető telefonon is,ha gond van,bármikor ugrásra kész,elég időt szánd rád,engem mindig megnyugtatott.A szülés alatt tartotta a lábam,fogta a kezem,szóval emberileg is empatikus volt.Császár:Én úgy tapasztaltam,hogy alapvetően természetes/háborítatlan szülés híve az egész kórház,jeleztem külön a terhesgondozás előtt,hogy a gerincnyavaja ellenére,azért hüvelyi úton jó lenne szülni:)Engem támogatott benne,soha nem emlegette sokszor a császárt,persze,mondta,hogy b lehetőségként,még egészséges kismamánál is ott van,de nekem nem tűnt császárpártinak,sőt!13 órát vajúdtam éjjel és türelmesen végig velem volt a szülésznőmmel Franciskával együtt.

Én szerettem ott lenni,a csecsemősök is kedvesek volt,segítettek sokat.

2012. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

2-es válaszoló:honnan gondolod,hogy "szereti" a császárt?Én ezt nem tapasztaltam nála:

Én vízben vajúdtam,és gátvédelemmel szültem,a lehető legtermészetesebb módon és fő támogatom Nega Doktornő volt:)

Most is ilyen szülésre készülünk.

2012. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Honnan szedtem? Hogy engem teljesen indokolatlanul abba az irányba terelt annak ellenére, hogy a probléma egyáltalán nem követelte császárt. Ennek hangot is adtam, a szülésznő érdekes módon értette a problémát...

Nálam a terhességi cukor később alakult ki, mikor szóltam, hogy magasabb értékeket mértem, nézetett egy éhomi értéket, ami semmire nem jó. Diabetológushoz fordultam, aki teljesen kikelt magából, azonnal szigorú diétára állítottak. Ennek ellenére volt gond a bab cukrával, amit szintén nem vettek komolyan, istennek hála, hogy nem károsodott a baba.

Ennek ellenére örülök, hogy nem mindenkinek ez a tapasztalata.

2012. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy Nega doktornő kikel magából?Szerintem,aki ismeri az tudja,hogy türelmes,végtelenül laza,jókedvű,nem az a magából kikelős fajta.

A direkt császárt meg fel sem tudom fogni,még a gátvédelemnél is ő mondta,hogy mikor,mennyire nyomjak-tartsam vissza a dolgot.

A terhesgondozás alatt végig nagyon alapos volt,különösen az első hónapokban,mert mindig mindenért aggódtam.

Most is annyira alaposan megnézni a babócát és mondja,hogy mi lát az uh-n...

Én elhiszem,amit írsz tényleg,de nem tudnám ezt feltételezni róla,annyiszor bizonyította számomra,hogy nagyon jó ember és orvos.

2012. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a Nega doktornő kelt ki magából, hanem a diabetológus! Azért azt kérlek engedd meg, hogy nekem más legyen a tapasztalatom. Mesélhetnék még mást is, de nem szeretnék egy nyílt internetes fórumon személyeskedni

Nekem komplikációm volt, így más oldaláról is megismertem a dolgokat.

2012. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban kedves, jó fej, ezzel nincs is semmi gond.
2012. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nála szültem, és ha netán szülök még legközelebb is nála fogok. Nekem egy másik orvos hiábaj miatt kellett program császár, pedig Nega drnő nem szerette volna, mert nem volt semmi gond.
2012. dec. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!