Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 21 hetes terhes vagyok, és...

Sylili kérdése:

21 hetes terhes vagyok, és furcsa, nyilalló érzéseim vannak a hüvelyemben a mai délután folyamán, de akkor általában azt is érzem, hogy mocorog a Picur. Szerintetek lehet, hogy nyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés
Van ennek valamilyen általános tünete? Mivel az első gyermekemmel kinyíltam a 32. héten, ezért a dokim MgB6-ot ajánlott és ennyi. Viszont én ezen aggódom, mióta terhes vagyok. Be akarok menni hüvelyi vizsgálatra, a biztonság kedvéért. De attól is félek, hogy pont ezzel bolygatnak meg ott bennt. Mit tanácsoltok?

2012. nov. 26. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrét választ nem tudok adni a kérdésedre, orvos nem vagyok, viszont én is éreztem a terhesség alatt olyat, hogy belenyillalt és nem volt semmi jelentősége. Én is azon gondolkodtam, hogy nyílik-e a méhszájam, de nem hál'Istennek, illetve akkor azt olvastam, hogy nincs érezhető tünete, ha nyílik. De nem akarok butaságot írni, hátha valaki tud többet is. Remélem minden rendben! Jó egészséget!
2012. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) 31.-be léptem és minden oké.....mostmár féllábbal is.:)
2013. jan. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!