Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennek ilyen szagúnak kell lennie?

Ennek ilyen szagúnak kell lennie?

Figyelt kérdés

2 hete szültem

mosakodok rendesen, de ez a tisztulási folyamat megőrjít.

egyszerűen nem győzöm cserélni a betétet mert folyton döglött halszagúnak érzem magam, és nem érzem,. ,hanem így van.a vérzés rendben van szerintem már csak barnás,de ez a szag.a férjem is érezte már totál ciki volt

mit tegyek hogy ne legyen ilyen büdös,vagy ez természetes???


és amint írtam ha kell naponta többször is megmosakodok de utána újra jön ez a bűz..



2012. nov. 28. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ezen én is átmentem, tena ladyt használtam az szagmegkötős is, így egy kicsit tűrhetőbb volt.
2012. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen sajnos nekem is így volt, már a kórházban is. Hiába fürödtem reggel-este, ilyen szagom volt. Nagyon kellemetlen. Én vettem Nivea intimot, az egy kicsit enyhítette, de még úgy is büdi voltam.
2012. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

akkor nem kell orvoshoz mennem emiatt ugye?.

akkor ez természetes.. hát majd veszek valami intim lemosót mert ez elviselhetetlen..

a nadrágon át is érződik ..borzasztó :(

2012. nov. 28. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ne aggódj, már nincs sok hátra:)

Kitartás:))

2-es.

2012. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
aha..jobb esetben is 2 hét még..
2012. nov. 28. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok!

eszembe jutott hogy még az is segíthet ha például leborotválod, mert akkor nem tapad meg a szőrszálakon.

2012. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi,ezt is kipróbálom :)
2012. nov. 28. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyan már 3,5 éves szültem de nekem is ez volt.Sőt nekem jó ideig a vérzés után se múlt el.Borzasztó kellemetlen volt h ilyen büdi de hiába csináltam bármit semmi nem segített csak az idő.Volt olyan h a férjem is megjegyezte h hát fura a szaga.:(

Hála az égnek elmúlt de már előre félek h most mi lesz szülés után.

2012. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Milyen betétet használsz? A sima intim betétek lehetnek büdik. Használj tenát, az nem lesz büdi.
2012. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
always ultrát használok !!
2012. nov. 28. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!