Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés! Milyennek kell...

Gátmetszés! Milyennek kell lennie? Meddig vérzik?

Figyelt kérdés
Október 01.-én szültem első babám gátmetszéssel. 05.-én jöhettünk haza, felszívodó varrataim vannak kívül 3-4 belül nem tudom mennyi. Tegnap egész jó volt, ma megint fájdogál és még mindig vérzik. Megnéztem tükörben, hát érdekesen néz ki, de nem tudom milyennek kell lennie. A kórházban azt mondták szép. Mikor szívódik fel a varrat? Meddig normális a vérzés? Nagy wc-zés, ülés megy!
2012. okt. 9. 19:11
 1/4 anonim válasza:
én szep.24 szültem szintén első babâmat,és még mindig vérezgetek.attól függ mennyire szívja ki a cicit(méh összehúzódás)a gátsebemet én is megkukkantottam,már csak egy kis vékony csík làtszódik,mint egy karmolásnyom.azt nem tudom hogy a belsővarratok mikor szívódnak fel.nekem még megvan,egy szál kilóg.
2012. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem olyan mintha valamit ott "összevarrtak volna" Mármint olyan bőr részt ami nem oda való...vagy nem is tudom, ahogy néztem a tükörbe olyan mintha ott lenne egy kis lifegő bőr...:(
2012. okt. 9. 21:20
 3/4 anonim válasza:
ne aggódj,nekem is olyan volt.a cérna miatt van,hogy szorosra húzták.az elfog tűnni.nekem is volt:) kenjed bephanten-nel, nekem segített:)a doki is meg a védőnő is mondta hogy azzal nyugodtan kenhetem:)
2012. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szept. 7.-én szültem, a külső varratot kiszedték, a belsőt nem, azt mondta a doki hogy az majd magától kiesik. 2 napja cérnadarabokat fedeztem fel a wc-ben. Gondolom a belső varratom most távozik, mert néha szokott fájni (nem vészes). A gátmetszés nem vérzik, de gyermekágyi folyásom még mindig van sajnos :(
2012. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!