Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Semmelweisben...

Miskolcon a Semmelweisben meddig várnak az indítással a 40. hét után, ha amúgy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Fogadott orvosom nincs, így kérdezni sem tudok senkit, de az eddigi NST adatok jók, a méhszájam még teljesen zárt volt ma.

40+2hkm


2012. nov. 28. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosfüggő. Nálam pont betöltött 42. héten indult, és nem indítottak, és nem is fektettek be.
2012. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy a 41. hét után befektetnek.

Ezek szerint ez sem biztos?

2012. nov. 28. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve szültem ott, de én egyszerűen megmondtam hogyha az eredmények rendben vannak, nem fekszek be. Ennyi.
2012. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim. 40+4en minden rendben volt, 40+5 már halott volt a baba. Senki nem vette észre, hogy rajta a köldökzsinór. Ja és a méhszájam is 2 ujjnyira nyitva volt, de nem fektettek be. Sintértelep! 36 órát vajúdtam mire meg tudtam szülni, addig a kutya nem nézett rám!!!
2012. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, rettentően sajnálom ami történt veled, de szerinted mi változik ha befektetnek? Akkor sem vették volna észre, mert nem lehet. Sőt, az sem egyedi hogy a nyakán van a zsinór. Az én lányaim is így születtek. A nagynak 2x, a kicsinek 1x volt a nyakán a zsinór. Iszonyú szerencsétlenség ami történt veled, és a kisbabáddal, de nem hiszem hogy a kórház vagy az orvos hibája lenne. Tiszta szívből kívánom hogy tudj megbirkózni ezzel, és ha ti is szeretnétek már egészséges gyönyörű gyermeketek szülessen.
2012. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Én nem fogok még egyszer ezen keresztül menni. Elég nagy fájdalom, nem szeretnem még egyszer át élni. Ha befektetnek talán időben észre veszik hogy lassul szíve. Akkor sem ajánlom senkinek ezt a kórházat.
2012. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!