Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet a szülés megindulása?...

Ez lehet a szülés megindulása? (lent) 35 hkm

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és bár nagyon sok mindennek utánaolvastam, most nagyon bizonytalan vagyok. Bár csak 35 hetes vagyok, de veszélyeztetett, 6 hete nyílik a méhszájam. Két napja lényegesen kevesebbet mozog a babám (a napi tíz azért megvan). Tegnap volt egy enyhe hasmenésem este, aztán az egész éjszaka rémálom volt, forgolódtam, keményedett a hasam. Hajnaltól pedig olyan görcseim vannak, mintha valahogy a menstruáció és a hasmenéses hasfájás között lenne, folyton olyan érzésem van, mintha wc-re kellene mennem. Nem tudom, hogy mennyire rendszeres. Van, hogy jó ideig semmi (kb. 20 percig), aztán van, hogy folyamatosan fáj, és nem akar elmúlni, és van, hogy viszonylag rendszeres, pár percenként begörcsöl. Elindult volna valami??? Menjek be a kórházba?

2012. nov. 29. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
^^ igen. Menjél be a kórházba. Miért nem vagy még ott egyáltalán?
2012. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen! Azonnal menj kórházba, nehogy elfolyjon a magzatvíz és akkor már nem lehet visszatartani a babát.
2012. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindenféleképp menj be!

Másért nem, megvizsgálnak, és megnyugszol.Pláne, ha veszélyeztetett vagy

2012. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha most bemész, akkor még lehet, hogy be tudják adni a tüdőérlelő injekciót is. Második voltam.
2012. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez így még bármi lehet. Ha nagyon görcsölsz az nem jó, mert azzal bizony nyílhat a méhszáj. De lehet, hogy csak jóslók, ha kellemes meleg vízzel lezuhanyzol, akkor el kell múlnia a görcsöknek jósló esetén. De ha úgy érzed nagyon kellemetlen érzés, akkor én a helyedben a veszélyeztetettség miatt felhívnám a dokit, hogy mit javasol, nehogy tényleg beinduljon a szülés, inkább potyára menj be a kórházba, mint baj legyen. Pihenj sokat és szedjél magnéziumot. Maradjon még az a kisember néhány hetet! :)
2012. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Menny be, mert ha megintulna a szülés, még visszatartják, vagy ha már tényleg nagyon jönni akar a baba akkor kapsz egy tüdőérlelő szurit, menny be mindenképp! 35hkm
2012. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképp menj be.
2012. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kettőkor jön haza a párom, akkor bemegyünk. Tüdőérlelőt nemrég kaptunk, úgyhogy azt most azt hiszem, hogy nem kaphatunk, de az még jó. Addig veszek egy zuhanyt. Magnéziumot így is napi 3x2-t szedek. Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 29. 12:53
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen menjetek be a kórházba.Majd írj,hogy mi volt.
2012. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
írj majd!
2012. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!