Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti nem tartotok attól, hogy a...

Ti nem tartotok attól, hogy a párotok nem ér haza a munkából ha beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Nekem kb.30km-re dolgozik apa és nem a saját autóval jár, hanem többen cégessel. Valószínű, hogy ha itt lesz az idő és ő dolgozik akkor busszal kéne hazajönnie.Ami rohadt hosszú idő:( Édesanyám bekísérne a kórházba ha így lenne, de mi apás szülést szeretnénk..Természetesen nem biztos, hogy akkor indul be mikor dolgozik lehet, hogy délután vagy éjszaka!Mi van ha mégis.Emiatt stresszelek most:(

39hkm



2012. márc. 21. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
te mit gondolsz az első baba mennyi időlesz mire megszületik?legalább fél nap, ha nem egy egész.SZóval ne aggódj.
2012. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ezen stresselni. Létezik taxi.


Nekünk a közelben (200km-re) nincs rokonunk. Mi megbeszéltük, ha elöbb beindul akkor taxit hívok ha nem vészes, ha félek akkor mentöt. Tartottunk is otthon taxi telefonszámot (vidék) és elötte megkérdeztem a taxi társaságot mennyibe kerülne, így ott volt a pénz is kikészítve.

Ha beindul és egyedül szülöd meg sincs nagy baj. Akkor ez van. neked legalább anyád ott van.


Most a másodikat várom. Anyukám talán 39 hetesen ide tud utazni. De mondtam ha elöbb beindul akkor kislányommal együtt megyünk mentövel, és akkor tuti egyedül szülöm.

Annyira felesleges stresselned magadat ilyenen.

2012. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, aki bekísérjen, akkor nyugodj meg! A szülés apát is igénylő részére még villámgyors szülésnél is odaérne:)
2012. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hacsak nem villámszülés lesz, hazaér, nyugi.

Nekem mindegyik éjjel indult meg vagy éjjel született. Szerintem-ahogy a kórházban is tapasztaltam-gyakoribb az éjjel szülés, vagy reggelre lesz meg a baba.

2012. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom első baba. szerintem ha 10perces fájásoknál szólsz neki,még akkor is beér.
2012. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd hív taxit, nem hazáig, hanem egyből a kórházba, ahová téged anyukád kísér be. Ne parázz. :)
2012. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 50Km-re dolgozott a ferjem csak annyi kulombseggel, hogy sajat auto es autopalya ami ugye eleg gyors ha nincs eppen baleset vagy dugo. :) En is aggodtam emiatt.

Nekem delutan 15-kor megrepedt a burok es elekezdett szivarogni a magzatviz akkor meg nem volt otthon. 16 ora utan ert haza. De olyan fura volt az en helyzetem, hogy semmi fajasom nem volt pedig mar lassan 17 ora volt. Elmentem zuhanyozni es csak a derekamat ereztem neheznek meg egy fura tompa nyomast ereztem folyamatosan a fenekemnel. Vartam a fajasokat es nem tudtam, hogy most induljunk vagy sem fajasok nelkul. A korhaz 40Km-re volt. A ferejem 18 ora korul azt mondta nekem, hogy megis menjunk be ne varjunk a fajasokra, legfeljebb hazakuldenek. Es milyen jo, hogy halgattam ra. 19 ora korul ertunk be a korhazba es 20:30-kor mar a kezembe volt a kisfiam. Nekem nem voltak fajasaim hanem a tolofaljasok elott volt 4-5 3 perces fajasom es egybol tolofajasokkal inditottam. Tudom, hogy fura de teljesen ki voltam tagulva. Mikor mondtam a korhazba, hogy nyomnom kell nem hittek el. Azt mondtak akkor nem igy neznek ki, ne vicceljek mar. Volt nagy dobbenet. Meg a korhazi haloingem sem tudtam felvenni. Utcai puloverben szuletett meg a fiam aki mar 2 eves. :)

2012. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én azon parázok, h ha éjszaka indul be és csak reggelre lesz meg és mondjuk a páromnak 6re v 7 kell mennie dolgozni főleg egy másik városba, akkor mi van? ha nem megy be és olyan a főnök akkor akár ki is rúgja...pl. egy gyárban ahol dolgoznak ezren és 6kor indul a műszak...na ott h lehet azt megtenni h hát nem megy be mert velem van a szülőszobán?! vagy ilyenkor előre kell szólni és elnézik? vagy hogy van ez?
2012. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek:

előreillik szólni és megbeszélni, hogy mit lehet csinálni

2012. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
értem, csak hallom h néhol olyan szigorúság van...:)
2012. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!