Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szegedi nőklinikán szülőknek...

A szegedi nőklinikán szülőknek mik a tapasztalataik? Mit kell/érdemes bevinni a babának a bent tartózkodás idejére? Van e alternatív szülőszoba, vagy eszközök? Milyenek a nővérek, szülésznők, a szobák stb? Első szülés lesz.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A babanak vihetsz par pelenkat, ott napi harmat adnak, de volt mikor tobbet is kaptunk, torlokendot es popsikremat is vihetsz. Igaz mind van az ajandekcsomagban amit kapsz, de hallottam mar olyat hogy csak utolso nap kapta meg az anyuka szoval jobb ha biztosra mesz. Ruhat a babanak csak akkor kell vinni ha mentek haza. Magadnak extra haloinget, igaz ott adnak de csak reggel a vizit elott mikor jonnek takaritani, ha esetleg este ataznal vagy valami ne erezd magad kellemetlenul. Innivalot vigyel magadnak, ott nem adnak, kaja nem oyan rossz szerintem. Szuloszobak jok, en csak bordasfalat es labdat lattam ha ilyenekre gondolsz. Noverek elmennek, talalkoztam par mogorvaval de a vedonok nagyon aranyosak es mindenben segitenek. Az en szulesznom egy tunder volt pedig nem fogadtam, ugyeletes orvosnal szultem, nem tudom hogy pont kifogtam vagy minden orvos ilyen ott de akkora bunkot en meg eletemben nem lattam, nem mentem vissza hozza kontrollra, inkabb mentem a korzeti nogyogyaszhoz. Konnyu szulest!
2009. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!