Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik a szülés a...

Hogyan zajlik a szülés a jászberényi kórházban? Milyenek a körülmények, szült-e valaki az alternatív szülőszobában, jár e valaki Dallos doktorhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék érdeklődni a szülés menetéről, a szülésznőkről a jászberényi kórházban, valamint várom olyan kismamák és anyukák jelentkezését, akik Dr. Dallos Lászlónál fognak szülni vagy szültek. Magánrendelésre jártatok vagy szakrendelésre? Érdekelne minden hasznos infó, első babás kismama vagyok,15/2

előre is köszönöm mindenkinek aki megosztja velem a tapasztalatait, élményeit.


2010. jan. 11. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Berényi vagyok, de nem Dalosnál!

Eddig hozzá jártam, de egy kedves ismerősöm Fehért ajánlotta. Nálunk fura a helyzet, mert nem szakrendelésre járunk, hanem behív amikor kell, és mi a vizsgálat után adunk amennyit gondolunk. Dalosnál úgy tudom 5000/alkalom. Nem tudom akarok e fizetni a szülésért, úgyhogy azt még nem hoztam fel neki. Egyenlőre jó ez így. Úgy gondolom bármelyik dokinál születhet a baba, ráadásul nyáron jön, és valószínűleg szabin lesz a fele doki. Ráadásul nekem egy nagyon jó ismerősöm szülésznő, és ő mindenben segít nekem. Inkább őt fogom megkérni, hogy legyen velem. Ő legalább végig ott van. Na hát láthatod még énsem igazán tudom mit csináljak, vagy hogyan. Lesz ami lesz, majd hozza az élet.

16h

2010. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!hát igen én is ilyen "tudatlan" helyzetben vagyok:) esetleg ha valami újat megtudnál vagy lenne kedved levelezni akkor irj ha gondolod, és még1x köszi:)
2010. jan. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!