Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megindul a szülés, biztosan...

Ha megindul a szülés, biztosan nem fogom össze keverni a jeleket?

Figyelt kérdés
Olvatam róla, meg jártunk szülkés felkészítő előadásra, ami a kórházban volt. Első gyerek,és tudom még korai hiszen csak a 36. hétben vagyok, de már várom nagyon h. megszülessen. Remélem biztos h. felismerem: na akkor ez az, és szülés.
2012. dec. 3. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fel fogod ismerni, ne aggódj! Én mindkétszer felismertem. Mindkettő szülés előtt 1 héttel már volt egy beijesztés, de akkor valahogy tudtam, hogy ez még nem lehet az. Aztán, amikor eljött az igazi ideje, akkor biztos voltam benne. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindkettőnél előző este voltam dokinál és mondta, hogy bármelyik pillanatban szülhetek.:o)
2012. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

36. hétben én is azt hittem korai, aztán 37+5-re született a fiam minden előjel nélkül..:)

nekem magzatvíz szivárgással indult, azt észrevettem..:D

de ha vajúdsz, azt is megérzed, mert a derekat fog fájni, mintha le akarna szakadni, az máshoz nem hasonlítható, tehát, boldog babavárást, és csak ügyesen! :)

2012. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, biztosan fel fogod ismerni! Én is ezért izgultam, de nem kellett volna. :)
2012. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, már nagyon várjuk a fiúnkat, főleg h. egy uh. sem mutatta meg magát. (kivéve a fütyit)
2012. dec. 3. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kismama,aki ne vette volna észre a szülés jeleit.anyai ösztönöd tapasztalat tudja
2012. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, nyugi. Egészen más, mint a jóslóak.
2012. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:) Nem lehet eltéveszteni. Én is azt hittem,hogy nem fogom tudni,mert extrém sokat jóslóztam,nagyon erős,fájdalmas görcsökkel. Amikor beindult a szülés,minden előjel nélkül(aludtam és a fájásra ébredtem) olyan fájdalom volt,amilyet még sose tapasztaltam. Egészen más,mint a jóslók és én menstruációs görcshöz se hasonlítanám. Persze órákig tébláboltam,zuhanyoztam,mert nem mertem felkelteni a páromat,féltem,hogy hazaküldenek a kórházból,hogy nem szülök. Mert nem voltak szabályos 5 percesek,3 percenként jöttek,majd 5 majd 2 majd 3. Viszont nem múlt zuhanyra sem(ez tuti módszer az ellenőrzésre,ha meleg vízre nem múlik) és amikor jött a fájás,akkor nem tudtam se beszélni se semmi :) De azért a kórházban még megkérdeztem a dokit,hogy biztos,hogy szülünk? Biztos,hogy nem küldenek haza? :D De utólag tényleg azt mondom,hogy tudni fogod :) Hidd el,és nem abból,hogy méregeted,hanem egészen egyszerűen eltéveszthetetlen :)
2012. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!