Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha programozott császárom...

Ha programozott császárom lesz, előbb megindul a szülés, az akkor is császár lesz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, hogy miért programozott császár. Ha baj lehet, akkor szerintem a programozott császárból sürgősségi császár lesz. Nem tudom biztosan, de laikusként úgy gondolom, hogyha te vagy a baba biztonsága a tét és azért vagy császárra kiírva (márpedig gondolom ez van), akkor ha megindul magától, akkor sem kockáztatnak, hanem egyből műtőbe visznek. Max. nem érzéstelenítéssel, hanem altatással csinálják.
2012. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első is császár volt, de az sürgősségi volt. Most a doki szerint nem éri meg kockáztatni, mert alacsony vagyok, gyerek nagy lesz.
2012. okt. 17. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

akkor szepen bemesz a fajasokkal es ott nyugiba betolnak a mutoben Semmi stressz ha csak a baba nagysaga miatt van a csaszar akkor azt akar teljes tagulasnal is el lehet vegezni.

De ha a baba tul nagy neked ugyse fogsz teljessen kitagulni mert ahoz kell a baba feje jol nyomja a mehszajat egy tul nagy baba pedig nem illeszkedik ugy be .

Legfontossabb ne aggodj az nem tesz jot se neked se a babanak A brugramozott csaszar mindig kicsit hamarabb van mint a szules varhato ideje minden rendben lessz.

2012. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!


De amit az előttem lévő válaszoló írt,nem igaz: "De ha a baba tul nagy neked ugyse fogsz teljessen kitagulni mert ahoz kell a baba feje jol nyomja a mehszajat egy tul nagy baba pedig nem illeszkedik ugy be . " Nekem vajúdás közben derült ki,hogy túl nagy a baba és kitágultam teljesen, a méhszáj eltűnt!!!



Ha előbb indul meg a szülés akkor is császározni fognak.

2012. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szerdai napra volt kiírva császárra magas vérnyomás miatt. Kedden kellett volna befeküdnie, hétfő éjjel megindultak a fájások. Mire a kórházba értek, már teljesen ki volt tágulva, már a baba feje is látszott, úgyhogy pár nyomásból meg is lett, nem császározták.

Szóval szerintem nagyban függ attól, hogy milyen "állapotban" kerülsz be a szülőszobára, mert ha a baba már esetleg "elindul", akkor nem fognak császározni.

2012. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2012. okt. 18. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!