Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szexnél normális...

Szülés utáni szexnél normális az aktus után vérzés? Volt másnak is?

Figyelt kérdés
Most telt le a 6hét. Voltam a dokinál kontrollon, azt mondta minden rendben. Mikor mentem hozzá, már 3 napja nem volt vérzés. Aztán az együttlét után újra szivárogni kezdett, és azóta is még van. Nem vészes mennyiség, de vér, nem barna maszat. Normális ez így? És meddig lesz még?
2009. aug. 19. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tapasztalatom, de bizonytalan eredetű vérzéssel nem érdemes packázni, szerintem hívd fel az orvosodat, és nyilván útbaigazít (megnyugtat), vagy azt mondja, hogy inkább megnézné, az a biztos...
2009. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, ráadásul fájt is. Először csak kicsit vérzett, azóta meg rendesen.Lehet, hogy pont megjött volna a menszeszem,vagy esetleg valami gond van. Ezt én is szeretném tudni.
2009. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Szerintem várd ki a kb 1 hetet, mert nekem menszesz volt. Azóta elmúlt és újra voltunk együtt. Nem volt vérzés. És már nem is volt olyan kellemetlen. Dehát idő kell hogy újra teljesen fájdalommentes legyen. Azért csak hajrá.
2009. aug. 24. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!